KuponperestV2
26 Eylül Çarşamba · 21:00

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 11 ms

Beklenen toplam gol

2,21

En olası skor

1-1

%15

Ev sahibi kazanır
%38
Beraberlik
%30
Deplasman kazanır
%32
Karşılıklı gol
%47
1.5 üst
%67
2.5 üst
%39
3.5 üst
%17

Skor olasılık matrisi

012345
010115.92.10.60.1
112137.22.60.70.2
27.48.04.31.60.40.1
33.03.31.80.60.20.0
40.91.00.50.20.10.0
50.20.20.10.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 3.5 alt

Uyum 90%
Dixon-Coles%80
Monte Carlo%83
Geçmiş frekans%78
Ensemble sonucu%81

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%41
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Cagliari Calcio 1602, Sampdoria 1620.
  • Cagliari Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,13 gol attı.
  • Simülasyonların %38'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven58/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1602 — 1620).
  • Simülasyonların %30'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%33
Güven63/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sampdoria 1620, Cagliari Calcio 1602.
  • Sampdoria deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %32'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%67
Güven64/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Cagliari Calcio 1602, Sampdoria 1620.
  • Cagliari Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,13 gol attı.
  • Simülasyonların %38'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%59
Güven61/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Sampdoria 1620, Cagliari Calcio 1602.
  • Sampdoria deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %32'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%74
Güven67/100Orta risk
  • Simülasyonların %70'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%91
Güven67/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,30 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,22, Sampdoria 1,08).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Sampdoria son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %39'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 üst

Toplam gol

%69
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,30 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,22, Sampdoria 1,08).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Sampdoria son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %39'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 üst

Toplam gol

%44
Güven46/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,30 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,22, Sampdoria 1,08).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Sampdoria son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %39'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

3.5 üst

Toplam gol

%19
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,30 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,22, Sampdoria 1,08).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Sampdoria son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %39'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

4.5 üst

Toplam gol

%8
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,30 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,22, Sampdoria 1,08).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Sampdoria son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %39'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 alt

Toplam gol

%31
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,30 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,22, Sampdoria 1,08).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Sampdoria son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%56
Güven46/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,30 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,22, Sampdoria 1,08).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Sampdoria son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%81
Güven68/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,30 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,22, Sampdoria 1,08).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Sampdoria son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%49
Güven50/100Yüksek risk
  • Cagliari Calcio son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Sampdoria son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,30 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %47'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%51
Güven50/100Yüksek risk
  • Cagliari Calcio kalesini maçların %23'inde, Sampdoria %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %53'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%71
Güven64/100Orta risk
  • Cagliari Calcio için beklenen gol: 1,22.
  • İç sahada maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Sampdoria deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%32
Güven62/100Yüksek risk
  • Cagliari Calcio için beklenen gol: 1,22.
  • İç sahada maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Sampdoria deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%12
Güven72/100Yüksek risk
  • Cagliari Calcio için beklenen gol: 1,22.
  • İç sahada maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Sampdoria deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%69
Güven55/100Orta risk
  • Sampdoria için beklenen gol: 1,08.
  • Deplasmanda maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Cagliari Calcio iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%31
Güven59/100Yüksek risk
  • Sampdoria için beklenen gol: 1,08.
  • Deplasmanda maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Cagliari Calcio iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%9
Güven72/100Yüksek risk
  • Sampdoria için beklenen gol: 1,08.
  • Deplasmanda maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Cagliari Calcio iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%26
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,01 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,30; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%49
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,01 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,30; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%25
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,01 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,30; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%63
Güven51/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,01 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,30; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%25
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,01 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,30; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%16
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,01 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,30; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%72
Güven54/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,29 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,30.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%35
Güven52/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,29 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,30.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Cagliari Calcio — Sampdoria · Kuponperest