26 Eylül Çarşamba · 21:00
Kuponperest analizi
CCA%41Beraberlik%26SAM%33
En güçlü istatistiksel sinyal
3.5 alt%81
Güven68/100Düşük riskModel uyumu 90%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 2,30 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,22, Sampdoria 1,08).
- Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
- Sampdoria son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,74 gol yedi.
- Cagliari Calcio son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Beklenen gol (ev)
1,22
Beklenen gol (dep.)
1,08
Toplam beklenen gol
2,30
En olası skor
1-1
%13
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven53/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Cagliari Calcio 1602, Sampdoria 1620.
- Cagliari Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,13 gol attı.
- Simülasyonların %38'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven58/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1602 — 1620).
- Simülasyonların %30'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven63/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Sampdoria 1620, Cagliari Calcio 1602.
- Sampdoria deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
- Simülasyonların %32'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven46/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,30 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,22, Sampdoria 1,08).
- Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
- Sampdoria son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,74 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %39'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.
2.5 alt
Toplam gol
Güven46/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,30 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,22, Sampdoria 1,08).
- Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
- Sampdoria son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,74 gol yedi.
- Cagliari Calcio son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven50/100Yüksek risk
- Cagliari Calcio son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Sampdoria son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,30 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %47'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).