KuponperestV2
9 Mart Cumartesi · 15:00
Cagliari Calcio
4-2Maç sonucu · İY 2-0
Salernitana 1919

Kuponperest analizi

CCA%51Beraberlik%27S19%22

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır veya berabere%78
Güven58/100Orta riskModel uyumu 54%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Cagliari Calcio 1549, Salernitana 1919 1620.
  • Cagliari Calcio iç sahada oynadığı 14 maçın %43'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %52'inde ev sahibi kazandı.

Beklenen gol (ev)

1,53

Beklenen gol (dep.)

0,94

Toplam beklenen gol

2,47

En olası skor

1-0

%13

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%51
Güven41/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Cagliari Calcio 1549, Salernitana 1919 1620.
  • Cagliari Calcio iç sahada oynadığı 14 maçın %43'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %52'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven66/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1549 — 1620).
  • Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%22
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Salernitana 1919 1620, Cagliari Calcio 1549.
  • Salernitana 1919 deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %20'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%48
Güven47/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,47 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,53, Salernitana 1919 0,94).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%52
Güven47/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,47 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,53, Salernitana 1919 0,94).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%50
Güven53/100Yüksek risk
  • Cagliari Calcio son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Salernitana 1919 son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,47 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %49'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Cagliari Calcio — Salernitana 1919 · Kuponperest