KuponperestV2
8 Aralık Cumartesi · 18:00
Cagliari Calcio
2-2Maç sonucu · İY 0-2
Roma

Kuponperest analizi

CCA%28Beraberlik%25ROM%47

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%72
Güven68/100Orta riskModel uyumu 82%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Roma 1822, Cagliari Calcio 1602.
  • Roma deplasmanda oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı.
  • Simülasyonların %47'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

0,91

Beklenen gol (dep.)

1,25

Toplam beklenen gol

2,16

En olası skor

0-1

%14

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%28
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Cagliari Calcio 1602, Roma 1822.
  • Cagliari Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,13 gol attı.
  • Simülasyonların %27'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven66/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1602 — 1822).
  • Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%47
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Roma 1822, Cagliari Calcio 1602.
  • Roma deplasmanda oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı.
  • Simülasyonların %47'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%40
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,16 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 0,91, Roma 1,25).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Roma son 30 maçta maç başına 1,90 gol attı, 0,98 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %38'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 alt

Toplam gol

%60
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,16 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 0,91, Roma 1,25).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Roma son 30 maçta maç başına 1,90 gol attı, 0,98 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%43
Güven66/100Orta risk
  • Cagliari Calcio son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Roma son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,16 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %43'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Cagliari Calcio — Roma · Kuponperest