KuponperestV2
26 Kasım Pazar · 12:30
Cagliari Calcio
1-1Maç sonucu · İY 1-0
Monza

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

2,86

En olası skor

2-1

%9

Ev sahibi kazanır
%50
Beraberlik
%24
Deplasman kazanır
%27
Karşılıklı gol
%53
1.5 üst
%77
2.5 üst
%55
3.5 üst
%32

Skor olasılık matrisi

012345
06.46.93.91.50.40.1
110126.52.40.70.2
28.59.65.42.00.60.1
34.75.33.01.10.30.1
41.92.21.20.50.10.0
50.60.70.40.20.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 88%
Dixon-Coles%74
Monte Carlo%73
Elo gücü%78
Ensemble sonucu%75

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%52
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Cagliari Calcio 1549, Monza 1431.
  • Cagliari Calcio iç sahada oynadığı 14 maçın %43'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %50'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1549 — 1431).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%25
Güven67/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Monza 1431, Cagliari Calcio 1549.
  • Monza deplasmanda oynadığı 16 maçın %6'ini kazandı.
  • Simülasyonların %27'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%75
Güven66/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Cagliari Calcio 1549, Monza 1431.
  • Cagliari Calcio iç sahada oynadığı 14 maçın %43'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %50'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%48
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Monza 1431, Cagliari Calcio 1549.
  • Monza deplasmanda oynadığı 16 maçın %6'ini kazandı.
  • Simülasyonların %27'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%78
Güven70/100Düşük risk
  • Simülasyonların %76'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%95
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,65, Monza 1,12).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%79
Güven66/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,65, Monza 1,12).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%57
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,65, Monza 1,12).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%33
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,65, Monza 1,12).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%15
Güven74/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,65, Monza 1,12).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%21
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,65, Monza 1,12).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%43
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,65, Monza 1,12).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%67
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,65, Monza 1,12).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%56
Güven54/100Yüksek risk
  • Cagliari Calcio son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Monza son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %53'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%44
Güven54/100Yüksek risk
  • Cagliari Calcio kalesini maçların %20'inde, Monza %7'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %47'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%77
Güven62/100Orta risk
  • Cagliari Calcio için beklenen gol: 1,65.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Monza deplasmanda maç başına 2,63 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%45
Güven44/100Yüksek risk
  • Cagliari Calcio için beklenen gol: 1,65.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Monza deplasmanda maç başına 2,63 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%24
Güven69/100Yüksek risk
  • Cagliari Calcio için beklenen gol: 1,65.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Monza deplasmanda maç başına 2,63 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%72
Güven53/100Orta risk
  • Monza için beklenen gol: 1,12.
  • Deplasmanda maç başına 0,94 gol üretiyor.
  • Cagliari Calcio iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%34
Güven58/100Yüksek risk
  • Monza için beklenen gol: 1,12.
  • Deplasmanda maç başına 0,94 gol üretiyor.
  • Cagliari Calcio iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%11
Güven73/100Yüksek risk
  • Monza için beklenen gol: 1,12.
  • Deplasmanda maç başına 0,94 gol üretiyor.
  • Cagliari Calcio iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%38
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,22 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,77; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%37
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,22 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,77; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%25
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,22 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,77; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%73
Güven56/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,22 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,77; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%34
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,22 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,77; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%20
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,22 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,77; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%75
Güven57/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,55 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,77.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%48
Güven47/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,55 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,77.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Cagliari Calcio — Monza · Kuponperest