KuponperestV2
5 Mayıs Pazar · 12:30
Cagliari Calcio
1-1Maç sonucu · İY 1-0
Lecce

Kuponperest analizi

CCA%44Beraberlik%26LEC%31

En güçlü istatistiksel sinyal

3.5 alt%82
Güven68/100Düşük riskModel uyumu 90%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 2,13 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,19, Lecce 0,95).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Lecce son 30 maçta maç başına 0,80 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Beklenen gol (ev)

1,19

Beklenen gol (dep.)

0,95

Toplam beklenen gol

2,13

En olası skor

1-0

%14

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%44
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Cagliari Calcio 1549, Lecce 1507.
  • Cagliari Calcio iç sahada oynadığı 14 maçın %43'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %39'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven54/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1549 — 1507).
  • Simülasyonların %31'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%31
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Lecce 1507, Cagliari Calcio 1549.
  • Lecce deplasmanda oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı.
  • Simülasyonların %30'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%40
Güven48/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,13 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,19, Lecce 0,95).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Lecce son 30 maçta maç başına 0,80 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %36'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%60
Güven48/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,13 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,19, Lecce 0,95).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Lecce son 30 maçta maç başına 0,80 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%42
Güven58/100Yüksek risk
  • Cagliari Calcio son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Lecce son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,13 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %40'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Cagliari Calcio — Lecce · Kuponperest