KuponperestV2
23 Şubat Pazar · 20:45
Cagliari Calcio
0-1Maç sonucu · İY 0-1
Juventus

Kuponperest analizi

CCA%27Beraberlik%25JUV%48

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%73
Güven69/100Orta riskModel uyumu 94%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Juventus 1743, Cagliari Calcio 1549.
  • Juventus deplasmanda oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı.
  • Simülasyonların %48'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

0,88

Beklenen gol (dep.)

1,35

Toplam beklenen gol

2,22

En olası skor

0-1

%14

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%27
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Cagliari Calcio 1549, Juventus 1743.
  • Cagliari Calcio iç sahada oynadığı 14 maçın %43'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %24'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1549 — 1743).
  • Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%48
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Juventus 1743, Cagliari Calcio 1549.
  • Juventus deplasmanda oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı.
  • Simülasyonların %48'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%39
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,22 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 0,88, Juventus 1,35).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,07 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %37'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%61
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,22 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 0,88, Juventus 1,35).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,07 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%42
Güven62/100Yüksek risk
  • Cagliari Calcio son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Juventus son 30 maçının %37'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,22 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %40'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Cagliari Calcio — Juventus · Kuponperest