KuponperestV2
2 Nisan Salı · 21:00
Cagliari Calcio
0-2Maç sonucu · İY 0-1
Juventus

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 8 ms

Beklenen toplam gol

2,29

En olası skor

0-1

%13

Ev sahibi kazanır
%28
Beraberlik
%28
Deplasman kazanır
%44
Karşılıklı gol
%44
1.5 üst
%66
2.5 üst
%41
3.5 üst
%20

Skor olasılık matrisi

012345
011138.73.71.20.3
19.9138.43.61.20.3
24.96.34.11.80.60.1
31.62.11.30.60.20.0
40.40.50.30.10.00.0
50.10.10.10.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 90%
Dixon-Coles%72
Monte Carlo%72
Elo gücü%76
Ensemble sonucu%70

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%30
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Cagliari Calcio 1602, Juventus 1765.
  • Cagliari Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,13 gol attı.
  • Simülasyonların %28'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1602 — 1765).
  • Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%44
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Juventus 1765, Cagliari Calcio 1602.
  • Juventus deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
  • Simülasyonların %44'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%56
Güven58/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Cagliari Calcio 1602, Juventus 1765.
  • Cagliari Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,13 gol attı.
  • Simülasyonların %28'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%70
Güven66/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Juventus 1765, Cagliari Calcio 1602.
  • Juventus deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
  • Simülasyonların %44'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%74
Güven69/100Orta risk
  • Simülasyonların %72'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%92
Güven67/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,27 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 0,97, Juventus 1,29).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 0,99 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 üst

Toplam gol

%68
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,27 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 0,97, Juventus 1,29).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 0,99 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 üst

Toplam gol

%40
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,27 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 0,97, Juventus 1,29).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 0,99 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

3.5 üst

Toplam gol

%19
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,27 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 0,97, Juventus 1,29).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 0,99 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

4.5 üst

Toplam gol

%8
Güven75/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,27 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 0,97, Juventus 1,29).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 0,99 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 alt

Toplam gol

%32
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,27 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 0,97, Juventus 1,29).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 0,99 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%60
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,27 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 0,97, Juventus 1,29).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 0,99 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%81
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,27 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 0,97, Juventus 1,29).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 0,99 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%45
Güven61/100Yüksek risk
  • Cagliari Calcio son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Juventus son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,27 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %44'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %51).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%55
Güven61/100Orta risk
  • Cagliari Calcio kalesini maçların %23'inde, Juventus %47'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %56'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,97 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%65
Güven57/100Orta risk
  • Cagliari Calcio için beklenen gol: 0,97.
  • İç sahada maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Juventus deplasmanda maç başına 1,07 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%26
Güven68/100Yüksek risk
  • Cagliari Calcio için beklenen gol: 0,97.
  • İç sahada maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Juventus deplasmanda maç başına 1,07 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%7
Güven75/100Yüksek risk
  • Cagliari Calcio için beklenen gol: 0,97.
  • İç sahada maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Juventus deplasmanda maç başına 1,07 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%76
Güven57/100Orta risk
  • Juventus için beklenen gol: 1,29.
  • Deplasmanda maç başına 1,67 gol üretiyor.
  • Cagliari Calcio iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%41
Güven54/100Yüksek risk
  • Juventus için beklenen gol: 1,29.
  • Deplasmanda maç başına 1,67 gol üretiyor.
  • Cagliari Calcio iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%15
Güven74/100Yüksek risk
  • Juventus için beklenen gol: 1,29.
  • Deplasmanda maç başına 1,67 gol üretiyor.
  • Cagliari Calcio iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%23
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,00 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,27; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%45
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,00 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,27; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%32
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,00 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,27; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%63
Güven53/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,00 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,27; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%26
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,00 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,27; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%14
Güven63/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,00 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,27; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%71
Güven57/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,27 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,27.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%36
Güven54/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,27 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,27.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Cagliari Calcio — Juventus · Kuponperest