20 Nisan Cumartesi · 15:00
Kuponperest analizi
CCA%41Beraberlik%26FCA%33
En güçlü istatistiksel sinyal
3.5 alt%82
Güven71/100Düşük riskModel uyumu 96%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 2,17 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,22, Frosinone Calcio 0,95).
- Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
- Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,30 gol yedi.
- Cagliari Calcio son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Beklenen gol (ev)
1,22
Beklenen gol (dep.)
0,95
Toplam beklenen gol
2,17
En olası skor
1-0
%14
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven55/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Cagliari Calcio 1602, Frosinone Calcio 1664.
- Cagliari Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,13 gol attı.
- Simülasyonların %41'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven60/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1602 — 1664).
- Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven59/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Frosinone Calcio 1664, Cagliari Calcio 1602.
- Frosinone Calcio deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %30'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven54/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,17 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,22, Frosinone Calcio 0,95).
- Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
- Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,30 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %37'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.
2.5 alt
Toplam gol
Güven54/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,17 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,22, Frosinone Calcio 0,95).
- Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
- Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,30 gol yedi.
- Cagliari Calcio son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven59/100Yüksek risk
- Cagliari Calcio son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Frosinone Calcio son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,17 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %45'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %51).