KuponperestV2
20 Ocak Pazar · 18:00
Cagliari Calcio
2-2Maç sonucu · İY 1-0
Empoli

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 103 ms

Beklenen toplam gol

2,36

En olası skor

1-0

%14

Ev sahibi kazanır
%52
Beraberlik
%27
Deplasman kazanır
%20
Karşılıklı gol
%46
1.5 üst
%69
2.5 üst
%42
3.5 üst
%21

Skor olasılık matrisi

012345
09.68.23.71.10.20.0
114125.41.60.40.1
2109.14.01.20.30.0
35.14.52.00.60.10.0
41.91.70.70.20.00.0
50.60.50.20.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 93%
Dixon-Coles%78
Monte Carlo%80
Elo gücü%76
Ensemble sonucu%79

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%53
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Cagliari Calcio 1602, Empoli 1507.
  • Cagliari Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,13 gol attı.
  • Simülasyonların %52'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven67/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1602 — 1507).
  • Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%21
Güven66/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Empoli 1507, Cagliari Calcio 1602.
  • Empoli deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %20'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%79
Güven68/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Cagliari Calcio 1602, Empoli 1507.
  • Cagliari Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,13 gol attı.
  • Simülasyonların %52'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%47
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Empoli 1507, Cagliari Calcio 1602.
  • Empoli deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %20'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%74
Güven67/100Orta risk
  • Simülasyonların %73'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%92
Güven68/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,36 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,48, Empoli 0,88).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 üst

Toplam gol

%69
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,36 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,48, Empoli 0,88).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 üst

Toplam gol

%44
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,36 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,48, Empoli 0,88).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

3.5 üst

Toplam gol

%21
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,36 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,48, Empoli 0,88).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

4.5 üst

Toplam gol

%9
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,36 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,48, Empoli 0,88).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 alt

Toplam gol

%31
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,36 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,48, Empoli 0,88).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%56
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,36 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,48, Empoli 0,88).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%79
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,36 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,48, Empoli 0,88).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%47
Güven54/100Yüksek risk
  • Cagliari Calcio son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Empoli son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,36 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %46'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%53
Güven54/100Yüksek risk
  • Cagliari Calcio kalesini maçların %23'inde, Empoli %7'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %54'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,88 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%77
Güven67/100Orta risk
  • Cagliari Calcio için beklenen gol: 1,48.
  • İç sahada maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Empoli deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%40
Güven50/100Yüksek risk
  • Cagliari Calcio için beklenen gol: 1,48.
  • İç sahada maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Empoli deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%19
Güven70/100Yüksek risk
  • Cagliari Calcio için beklenen gol: 1,48.
  • İç sahada maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Empoli deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%59
Güven61/100Orta risk
  • Empoli için beklenen gol: 0,88.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Cagliari Calcio iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%21
Güven69/100Yüksek risk
  • Empoli için beklenen gol: 0,88.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Cagliari Calcio iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%6
Güven72/100Yüksek risk
  • Empoli için beklenen gol: 0,88.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Cagliari Calcio iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%35
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,04 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,36; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%48
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,04 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,36; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%17
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,04 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,36; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%61
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,04 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,36; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%26
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,04 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,36; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%14
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,04 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,36; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%75
Güven56/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,32 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,36.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%42
Güven49/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,32 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,36.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Cagliari Calcio — Empoli · Kuponperest