KuponperestV2
28 Ekim Pazar · 15:00
Cagliari Calcio
2-1Maç sonucu · İY 1-0
Chievo Verona

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 9 ms

Beklenen toplam gol

1,81

En olası skor

1-0

%22

Ev sahibi kazanır
%55
Beraberlik
%30
Deplasman kazanır
%14
Karşılıklı gol
%30
1.5 üst
%54
2.5 üst
%28
3.5 üst
%11

Skor olasılık matrisi

012345
0189.12.40.40.10.0
121113.00.50.10.0
2136.81.80.30.00.0
35.22.80.70.10.00.0
41.60.80.20.00.00.0
50.40.20.10.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 52%
Dixon-Coles%84
Monte Carlo%86
Elo gücü%66
Ensemble sonucu%83

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%53
Güven45/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Cagliari Calcio 1602, Chievo Verona 1620.
  • Cagliari Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,13 gol attı.
  • Simülasyonların %55'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%31
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1602 — 1620).
  • Simülasyonların %30'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%17
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Chievo Verona 1620, Cagliari Calcio 1602.
  • Chievo Verona deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %14'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%83
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Cagliari Calcio 1602, Chievo Verona 1620.
  • Cagliari Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,13 gol attı.
  • Simülasyonların %55'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%47
Güven47/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Chievo Verona 1620, Cagliari Calcio 1602.
  • Chievo Verona deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %14'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%69
Güven65/100Orta risk
  • Simülasyonların %70'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%84
Güven66/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,74 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,21, Chievo Verona 0,53).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %28'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 üst

Toplam gol

%57
Güven48/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,74 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,21, Chievo Verona 0,53).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %28'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 üst

Toplam gol

%32
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,74 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,21, Chievo Verona 0,53).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %28'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

3.5 üst

Toplam gol

%12
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,74 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,21, Chievo Verona 0,53).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %28'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

4.5 üst

Toplam gol

%3
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,74 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,21, Chievo Verona 0,53).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %28'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 alt

Toplam gol

%43
Güven48/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,74 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,21, Chievo Verona 0,53).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%68
Güven50/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,74 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,21, Chievo Verona 0,53).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%88
Güven67/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,74 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,21, Chievo Verona 0,53).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%33
Güven55/100Yüksek risk
  • Cagliari Calcio son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Chievo Verona son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 1,74 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %30'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%67
Güven55/100Orta risk
  • Cagliari Calcio kalesini maçların %23'inde, Chievo Verona %20'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %70'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,53 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%72
Güven65/100Orta risk
  • Cagliari Calcio için beklenen gol: 1,21.
  • İç sahada maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Chievo Verona deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%33
Güven61/100Yüksek risk
  • Cagliari Calcio için beklenen gol: 1,21.
  • İç sahada maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Chievo Verona deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%13
Güven72/100Yüksek risk
  • Cagliari Calcio için beklenen gol: 1,21.
  • İç sahada maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Chievo Verona deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%41
Güven60/100Yüksek risk
  • Chievo Verona için beklenen gol: 0,53.
  • Deplasmanda maç başına 0,47 gol üretiyor.
  • Cagliari Calcio iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%11
Güven71/100Yüksek risk
  • Chievo Verona için beklenen gol: 0,53.
  • Deplasmanda maç başına 0,47 gol üretiyor.
  • Cagliari Calcio iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%2
Güven73/100Yüksek risk
  • Chievo Verona için beklenen gol: 0,53.
  • Deplasmanda maç başına 0,47 gol üretiyor.
  • Cagliari Calcio iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%36
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,77 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,74; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%52
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,77 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,74; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%13
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,77 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,74; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%55
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,77 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,74; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%18
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,77 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,74; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%8
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,77 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,74; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%63
Güven51/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 0,98 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,74.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%28
Güven55/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 0,98 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,74.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Cagliari Calcio — Chievo Verona · Kuponperest