KuponperestV2
29 Ekim Salı · 20:30
Cagliari Calcio
0-2Maç sonucu · İY 0-1
Bologna FC 1909

Kuponperest analizi

CAG%27Beraberlik%24BOL%49

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%73
Güven64/100Orta riskModel uyumu 85%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Bologna FC 1909 1676, Cagliari Calcio 1549.
  • Bologna FC 1909 deplasmanda oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı.
  • Simülasyonların %51'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

0,82

Beklenen gol (dep.)

1,43

Toplam beklenen gol

2,25

En olası skor

0-1

%15

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%27
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Cagliari Calcio 1549, Bologna FC 1909 1676.
  • Cagliari Calcio iç sahada oynadığı 14 maçın %43'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %22'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven60/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1549 — 1676).
  • Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%49
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Bologna FC 1909 1676, Cagliari Calcio 1549.
  • Bologna FC 1909 deplasmanda oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı.
  • Simülasyonların %51'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%42
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,25 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 0,82, Bologna FC 1909 1,43).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%58
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,25 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 0,82, Bologna FC 1909 1,43).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%45
Güven56/100Yüksek risk
  • Cagliari Calcio son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Bologna FC 1909 son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,25 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %44'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Cagliari Calcio — Bologna FC 1909 · Kuponperest