KuponperestV2
6 Ekim Cumartesi · 15:00
Cagliari Calcio
2-0Maç sonucu · İY 1-0
Bologna

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 10 ms

Beklenen toplam gol

2,67

En olası skor

1-1

%13

Ev sahibi kazanır
%44
Beraberlik
%26
Deplasman kazanır
%30
Karşılıklı gol
%55
1.5 üst
%75
2.5 üst
%51
3.5 üst
%28

Skor olasılık matrisi

012345
07.27.94.61.80.50.1
110127.02.70.80.2
27.99.25.32.00.60.1
34.04.62.71.00.30.1
41.51.71.00.40.10.0
50.50.50.30.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 89%
Dixon-Coles%71
Monte Carlo%70
Elo gücü%66
Ensemble sonucu%70

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%45
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Cagliari Calcio 1602, Bologna 1620.
  • Cagliari Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,13 gol attı.
  • Simülasyonların %44'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1602 — 1620).
  • Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%30
Güven63/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Bologna 1620, Cagliari Calcio 1602.
  • Bologna deplasmanda oynadığı 14 maçın %43'ini kazandı.
  • Simülasyonların %30'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%70
Güven63/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Cagliari Calcio 1602, Bologna 1620.
  • Cagliari Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,13 gol attı.
  • Simülasyonların %44'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%55
Güven55/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Bologna 1620, Cagliari Calcio 1602.
  • Bologna deplasmanda oynadığı 14 maçın %43'ini kazandı.
  • Simülasyonların %30'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%75
Güven66/100Orta risk
  • Simülasyonların %74'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%94
Güven67/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,66 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,51, Bologna 1,15).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Bologna son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 üst

Toplam gol

%76
Güven66/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,66 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,51, Bologna 1,15).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Bologna son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 üst

Toplam gol

%51
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,66 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,51, Bologna 1,15).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Bologna son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

3.5 üst

Toplam gol

%27
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,66 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,51, Bologna 1,15).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Bologna son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

4.5 üst

Toplam gol

%13
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,66 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,51, Bologna 1,15).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Bologna son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 alt

Toplam gol

%24
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,66 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,51, Bologna 1,15).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Bologna son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%49
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,66 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,51, Bologna 1,15).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Bologna son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%73
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,66 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,51, Bologna 1,15).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Bologna son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%56
Güven54/100Yüksek risk
  • Cagliari Calcio son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Bologna son 30 maçının %80'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,66 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %55'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%44
Güven54/100Yüksek risk
  • Cagliari Calcio kalesini maçların %23'inde, Bologna %0'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %45'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%77
Güven67/100Orta risk
  • Cagliari Calcio için beklenen gol: 1,51.
  • İç sahada maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Bologna deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%40
Güven50/100Yüksek risk
  • Cagliari Calcio için beklenen gol: 1,51.
  • İç sahada maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Bologna deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%19
Güven70/100Yüksek risk
  • Cagliari Calcio için beklenen gol: 1,51.
  • İç sahada maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Bologna deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%71
Güven60/100Orta risk
  • Bologna için beklenen gol: 1,15.
  • Deplasmanda maç başına 1,50 gol üretiyor.
  • Cagliari Calcio iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%34
Güven57/100Yüksek risk
  • Bologna için beklenen gol: 1,15.
  • Deplasmanda maç başına 1,50 gol üretiyor.
  • Cagliari Calcio iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%11
Güven72/100Yüksek risk
  • Bologna için beklenen gol: 1,15.
  • Deplasmanda maç başına 1,50 gol üretiyor.
  • Cagliari Calcio iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%33
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,17 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,66; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%42
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,17 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,66; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%24
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,17 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,66; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%68
Güven53/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,17 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,66; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%33
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,17 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,66; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%19
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,17 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,66; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%78
Güven57/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,49 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,66.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%45
Güven47/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,49 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,66.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Cagliari Calcio — Bologna · Kuponperest