KuponperestV2
6 Ekim Cumartesi · 15:00
Cagliari Calcio
2-0Maç sonucu · İY 1-0
Bologna

Kuponperest analizi

CCA%45Beraberlik%25BOL%30

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır veya berabere%70
Güven63/100Orta riskModel uyumu 89%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Cagliari Calcio 1602, Bologna 1620.
  • Cagliari Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,13 gol attı.
  • Simülasyonların %44'inde ev sahibi kazandı.

Beklenen gol (ev)

1,51

Beklenen gol (dep.)

1,15

Toplam beklenen gol

2,66

En olası skor

1-1

%12

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%45
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Cagliari Calcio 1602, Bologna 1620.
  • Cagliari Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,13 gol attı.
  • Simülasyonların %44'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1602 — 1620).
  • Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%30
Güven63/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Bologna 1620, Cagliari Calcio 1602.
  • Bologna deplasmanda oynadığı 14 maçın %43'ini kazandı.
  • Simülasyonların %30'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%51
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,66 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,51, Bologna 1,15).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Bologna son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 alt

Toplam gol

%49
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,66 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,51, Bologna 1,15).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Bologna son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%56
Güven54/100Yüksek risk
  • Cagliari Calcio son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Bologna son 30 maçının %80'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,66 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %55'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Cagliari Calcio — Bologna · Kuponperest