KuponperestV2
25 Nisan Salı · 19:30
Cádiz
0-1Maç sonucu · İY 0-0
CA Osasuna

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 8 ms

Beklenen toplam gol

2,42

En olası skor

1-1

%13

Ev sahibi kazanır
%45
Beraberlik
%28
Deplasman kazanır
%27
Karşılıklı gol
%49
1.5 üst
%71
2.5 üst
%45
3.5 üst
%22

Skor olasılık matrisi

012345
08.78.84.71.60.40.1
112136.62.30.60.1
28.58.94.71.60.40.1
34.04.22.20.80.20.0
41.41.50.80.30.10.0
50.40.40.20.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 2.5 alt

Uyum 86%
Dixon-Coles%56
Monte Carlo%55
Geçmiş frekans%61
Ensemble sonucu%57

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%42
Güven45/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Cádiz 1620, CA Osasuna 1549.
  • Cádiz iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,73 gol attı.
  • Simülasyonların %45'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%30
Güven56/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1549).
  • Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%28
Güven61/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CA Osasuna 1549, Cádiz 1620.
  • CA Osasuna deplasmanda oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı.
  • Simülasyonların %27'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%72
Güven64/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Cádiz 1620, CA Osasuna 1549.
  • Cádiz iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,73 gol attı.
  • Simülasyonların %45'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%58
Güven57/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: CA Osasuna 1549, Cádiz 1620.
  • CA Osasuna deplasmanda oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı.
  • Simülasyonların %27'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%70
Güven65/100Orta risk
  • Simülasyonların %72'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%91
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,46 beklenen gol hesaplıyor (Cádiz 1,41, CA Osasuna 1,05).
  • Cádiz son 30 maçta maç başına 0,59 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%71
Güven66/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,46 beklenen gol hesaplıyor (Cádiz 1,41, CA Osasuna 1,05).
  • Cádiz son 30 maçta maç başına 0,59 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%43
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,46 beklenen gol hesaplıyor (Cádiz 1,41, CA Osasuna 1,05).
  • Cádiz son 30 maçta maç başına 0,59 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%23
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,46 beklenen gol hesaplıyor (Cádiz 1,41, CA Osasuna 1,05).
  • Cádiz son 30 maçta maç başına 0,59 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%10
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,46 beklenen gol hesaplıyor (Cádiz 1,41, CA Osasuna 1,05).
  • Cádiz son 30 maçta maç başına 0,59 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%29
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,46 beklenen gol hesaplıyor (Cádiz 1,41, CA Osasuna 1,05).
  • Cádiz son 30 maçta maç başına 0,59 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • Cádiz son maçlarının %77'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%57
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,46 beklenen gol hesaplıyor (Cádiz 1,41, CA Osasuna 1,05).
  • Cádiz son 30 maçta maç başına 0,59 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • Cádiz son maçlarının %77'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%77
Güven68/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,46 beklenen gol hesaplıyor (Cádiz 1,41, CA Osasuna 1,05).
  • Cádiz son 30 maçta maç başına 0,59 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • Cádiz son maçlarının %77'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%49
Güven58/100Yüksek risk
  • Cádiz son 30 maçının %37'inde iki takım da gol attı.
  • CA Osasuna son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,46 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %49'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%51
Güven58/100Orta risk
  • Cádiz kalesini maçların %27'inde, CA Osasuna %13'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %51'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%70
Güven49/100Orta risk
  • Cádiz için beklenen gol: 1,41.
  • İç sahada maç başına 0,73 gol üretiyor.
  • CA Osasuna deplasmanda maç başına 2,29 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%33
Güven42/100Yüksek risk
  • Cádiz için beklenen gol: 1,41.
  • İç sahada maç başına 0,73 gol üretiyor.
  • CA Osasuna deplasmanda maç başına 2,29 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%17
Güven71/100Yüksek risk
  • Cádiz için beklenen gol: 1,41.
  • İç sahada maç başına 0,73 gol üretiyor.
  • CA Osasuna deplasmanda maç başına 2,29 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%67
Güven58/100Orta risk
  • CA Osasuna için beklenen gol: 1,05.
  • Deplasmanda maç başına 1,21 gol üretiyor.
  • Cádiz iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%31
Güven58/100Yüksek risk
  • CA Osasuna için beklenen gol: 1,05.
  • Deplasmanda maç başına 1,21 gol üretiyor.
  • Cádiz iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%9
Güven72/100Yüksek risk
  • CA Osasuna için beklenen gol: 1,05.
  • Deplasmanda maç başına 1,21 gol üretiyor.
  • Cádiz iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%33
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,46; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%46
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,46; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%21
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,46; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%65
Güven52/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,46; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%29
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,46; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%17
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,46; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%75
Güven56/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,38 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,46.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%40
Güven49/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,38 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,46.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Cádiz — CA Osasuna · Kuponperest