KuponperestV2
28 Ocak Pazar · 16:15

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

2,10

En olası skor

1-0

%15

Ev sahibi kazanır
%40
Beraberlik
%30
Deplasman kazanır
%30
Karşılıklı gol
%42
1.5 üst
%61
2.5 üst
%36
3.5 üst
%17

Skor olasılık matrisi

012345
012126.32.20.60.1
113146.92.40.60.1
27.27.43.81.30.30.1
32.62.71.40.50.10.0
40.70.70.40.10.00.0
50.20.20.10.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 2.5 alt

Uyum 93%
Dixon-Coles%64
Monte Carlo%64
Geçmiş frekans%61
Ensemble sonucu%63

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%35
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Cádiz 1620, Athletic Club 1633.
  • Cádiz iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,73 gol attı.
  • Simülasyonların %40'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%31
Güven60/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1633).
  • Simülasyonların %30'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%34
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Athletic Club 1633, Cádiz 1620.
  • Athletic Club deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %30'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%66
Güven62/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Cádiz 1620, Athletic Club 1633.
  • Cádiz iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,73 gol attı.
  • Simülasyonların %40'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%65
Güven61/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Athletic Club 1633, Cádiz 1620.
  • Athletic Club deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %30'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%69
Güven64/100Orta risk
  • Simülasyonların %70'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%88
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,13 beklenen gol hesaplıyor (Cádiz 1,10, Athletic Club 1,03).
  • Cádiz son 30 maçta maç başına 0,59 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %36'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%64
Güven56/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,13 beklenen gol hesaplıyor (Cádiz 1,10, Athletic Club 1,03).
  • Cádiz son 30 maçta maç başına 0,59 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %36'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%37
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,13 beklenen gol hesaplıyor (Cádiz 1,10, Athletic Club 1,03).
  • Cádiz son 30 maçta maç başına 0,59 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %36'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%18
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,13 beklenen gol hesaplıyor (Cádiz 1,10, Athletic Club 1,03).
  • Cádiz son 30 maçta maç başına 0,59 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %36'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%6
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,13 beklenen gol hesaplıyor (Cádiz 1,10, Athletic Club 1,03).
  • Cádiz son 30 maçta maç başına 0,59 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %36'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%36
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,13 beklenen gol hesaplıyor (Cádiz 1,10, Athletic Club 1,03).
  • Cádiz son 30 maçta maç başına 0,59 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • Cádiz son maçlarının %77'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%63
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,13 beklenen gol hesaplıyor (Cádiz 1,10, Athletic Club 1,03).
  • Cádiz son 30 maçta maç başına 0,59 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • Cádiz son maçlarının %77'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%82
Güven66/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,13 beklenen gol hesaplıyor (Cádiz 1,10, Athletic Club 1,03).
  • Cádiz son 30 maçta maç başına 0,59 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • Cádiz son maçlarının %77'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%43
Güven58/100Yüksek risk
  • Cádiz son 30 maçının %37'inde iki takım da gol attı.
  • Athletic Club son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,13 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %42'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%57
Güven58/100Orta risk
  • Cádiz kalesini maçların %27'inde, Athletic Club %20'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %58'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%64
Güven52/100Orta risk
  • Cádiz için beklenen gol: 1,10.
  • İç sahada maç başına 0,73 gol üretiyor.
  • Athletic Club deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%26
Güven51/100Yüksek risk
  • Cádiz için beklenen gol: 1,10.
  • İç sahada maç başına 0,73 gol üretiyor.
  • Athletic Club deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%10
Güven72/100Yüksek risk
  • Cádiz için beklenen gol: 1,10.
  • İç sahada maç başına 0,73 gol üretiyor.
  • Athletic Club deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%65
Güven57/100Orta risk
  • Athletic Club için beklenen gol: 1,03.
  • Deplasmanda maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Cádiz iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%30
Güven55/100Yüksek risk
  • Athletic Club için beklenen gol: 1,03.
  • Deplasmanda maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Cádiz iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%9
Güven72/100Yüksek risk
  • Athletic Club için beklenen gol: 1,03.
  • Deplasmanda maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Cádiz iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%28
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,94 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,13; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%51
Güven45/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,94 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,13; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%22
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,94 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,13; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%60
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,94 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,13; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%24
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,94 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,13; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%15
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,94 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,13; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%68
Güven52/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,19 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,13.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%33
Güven52/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,19 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,13.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Cádiz — Athletic Club · Kuponperest