KuponperestV2
27 Ekim Pazar · 00:30
CA Paranaense
3-0Maç sonucu · İY 1-0
Cruzeiro EC

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

3,29

En olası skor

1-1

%9

Ev sahibi kazanır
%38
Beraberlik
%23
Deplasman kazanır
%40
Karşılıklı gol
%64
1.5 üst
%84
2.5 üst
%64
3.5 üst
%41

Skor olasılık matrisi

012345
03.85.85.23.01.30.5
15.5108.54.92.10.7
24.68.06.94.01.70.6
32.54.33.72.10.90.3
41.01.71.50.90.40.1
50.30.60.50.30.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman 1.5 üst

Uyum 95%
Dixon-Coles%52
Monte Carlo%51
Geçmiş frekans%53
Ensemble sonucu%51

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%36
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CA Paranaense 1566, Cruzeiro EC 1609.
  • CA Paranaense iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,73 gol attı.
  • Simülasyonların %38'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1566 — 1609).
  • Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%41
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Cruzeiro EC 1609, CA Paranaense 1566.
  • Cruzeiro EC deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
  • Simülasyonların %40'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%59
Güven57/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: CA Paranaense 1566, Cruzeiro EC 1609.
  • CA Paranaense iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,73 gol attı.
  • Simülasyonların %38'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%64
Güven63/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Cruzeiro EC 1609, CA Paranaense 1566.
  • Cruzeiro EC deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
  • Simülasyonların %40'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%77
Güven65/100Orta risk
  • Simülasyonların %77'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,35 beklenen gol hesaplıyor (CA Paranaense 1,62, Cruzeiro EC 1,73).
  • CA Paranaense son 30 maçta maç başına 1,47 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Cruzeiro EC son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%84
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,35 beklenen gol hesaplıyor (CA Paranaense 1,62, Cruzeiro EC 1,73).
  • CA Paranaense son 30 maçta maç başına 1,47 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Cruzeiro EC son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%63
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,35 beklenen gol hesaplıyor (CA Paranaense 1,62, Cruzeiro EC 1,73).
  • CA Paranaense son 30 maçta maç başına 1,47 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Cruzeiro EC son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%40
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,35 beklenen gol hesaplıyor (CA Paranaense 1,62, Cruzeiro EC 1,73).
  • CA Paranaense son 30 maçta maç başına 1,47 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Cruzeiro EC son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%24
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,35 beklenen gol hesaplıyor (CA Paranaense 1,62, Cruzeiro EC 1,73).
  • CA Paranaense son 30 maçta maç başına 1,47 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Cruzeiro EC son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%16
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,35 beklenen gol hesaplıyor (CA Paranaense 1,62, Cruzeiro EC 1,73).
  • CA Paranaense son 30 maçta maç başına 1,47 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Cruzeiro EC son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • CA Paranaense son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%37
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,35 beklenen gol hesaplıyor (CA Paranaense 1,62, Cruzeiro EC 1,73).
  • CA Paranaense son 30 maçta maç başına 1,47 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Cruzeiro EC son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • CA Paranaense son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%60
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,35 beklenen gol hesaplıyor (CA Paranaense 1,62, Cruzeiro EC 1,73).
  • CA Paranaense son 30 maçta maç başına 1,47 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Cruzeiro EC son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • CA Paranaense son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%65
Güven63/100Orta risk
  • CA Paranaense son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Cruzeiro EC son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,35 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %64'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%35
Güven63/100Yüksek risk
  • CA Paranaense kalesini maçların %23'inde, Cruzeiro EC %27'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %36'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%79
Güven68/100Düşük risk
  • CA Paranaense için beklenen gol: 1,62.
  • İç sahada maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • Cruzeiro EC deplasmanda maç başına 1,60 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%49
Güven56/100Yüksek risk
  • CA Paranaense için beklenen gol: 1,62.
  • İç sahada maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • Cruzeiro EC deplasmanda maç başına 1,60 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%22
Güven70/100Yüksek risk
  • CA Paranaense için beklenen gol: 1,62.
  • İç sahada maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • Cruzeiro EC deplasmanda maç başına 1,60 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%84
Güven64/100Orta risk
  • Cruzeiro EC için beklenen gol: 1,73.
  • Deplasmanda maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • CA Paranaense iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%51
Güven57/100Yüksek risk
  • Cruzeiro EC için beklenen gol: 1,73.
  • Deplasmanda maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • CA Paranaense iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%25
Güven69/100Yüksek risk
  • Cruzeiro EC için beklenen gol: 1,73.
  • Deplasmanda maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • CA Paranaense iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%33
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,47 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,35; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%33
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,47 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,35; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%34
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,47 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,35; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%78
Güven57/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,47 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,35; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%42
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,47 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,35; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%25
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,47 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,35; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%84
Güven60/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,87 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,35.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%53
Güven47/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,87 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,35.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

CA Paranaense — Cruzeiro EC · Kuponperest