27 Ekim Pazar · 00:30
Kuponperest analizi
CAP%36Beraberlik%23CRU%41
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman 1.5 üst%51
Güven57/100Yüksek riskModel uyumu 95%
Neden?
- Cruzeiro EC için beklenen gol: 1,73.
- Deplasmanda maç başına 1,53 gol üretiyor.
- CA Paranaense iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.
Beklenen gol (ev)
1,62
Beklenen gol (dep.)
1,73
Toplam beklenen gol
3,35
En olası skor
1-1
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven62/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: CA Paranaense 1566, Cruzeiro EC 1609.
- CA Paranaense iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,73 gol attı.
- Simülasyonların %38'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven63/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1566 — 1609).
- Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven54/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Cruzeiro EC 1609, CA Paranaense 1566.
- Cruzeiro EC deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
- Simülasyonların %40'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven58/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,35 beklenen gol hesaplıyor (CA Paranaense 1,62, Cruzeiro EC 1,73).
- CA Paranaense son 30 maçta maç başına 1,47 gol attı, 1,49 gol yedi.
- Cruzeiro EC son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,28 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven58/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,35 beklenen gol hesaplıyor (CA Paranaense 1,62, Cruzeiro EC 1,73).
- CA Paranaense son 30 maçta maç başına 1,47 gol attı, 1,49 gol yedi.
- Cruzeiro EC son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,28 gol yedi.
- CA Paranaense son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven63/100Orta risk
- CA Paranaense son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Cruzeiro EC son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,35 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %64'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).