22 Nisan Cumartesi · 14:00
Kuponperest analizi
COS%33Beraberlik%27RBE%40
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%67
Güven58/100Orta riskModel uyumu 67%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Real Betis Balompié 1729, CA Osasuna 1549.
- Real Betis Balompié deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
- Simülasyonların %37'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,24
Beklenen gol (dep.)
1,16
Toplam beklenen gol
2,40
En olası skor
1-1
%13
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven58/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: CA Osasuna 1549, Real Betis Balompié 1729.
- CA Osasuna iç sahada oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı, maç başına 1,31 gol attı.
- Simülasyonların %36'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven68/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1549 — 1729).
- Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven54/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Real Betis Balompié 1729, CA Osasuna 1549.
- Real Betis Balompié deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
- Simülasyonların %37'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven54/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,40 beklenen gol hesaplıyor (CA Osasuna 1,24, Real Betis Balompié 1,16).
- CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,85 gol yedi.
- Real Betis Balompié son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,43 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven54/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,40 beklenen gol hesaplıyor (CA Osasuna 1,24, Real Betis Balompié 1,16).
- CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,85 gol yedi.
- Real Betis Balompié son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,43 gol yedi.
- CA Osasuna son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven51/100Yüksek risk
- CA Osasuna son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- Real Betis Balompié son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,40 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %51'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).