KuponperestV2
15 Aralık Cuma · 21:00
CA Osasuna
1-0Maç sonucu · İY 0-0
Rayo Vallecano de Madrid

Kuponperest analizi

COS%44Beraberlik%26RVA%29

En güçlü istatistiksel sinyal

1.5 üst%78
Güven63/100Orta riskModel uyumu 74%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 2,75 beklenen gol hesaplıyor (CA Osasuna 1,69, Rayo Vallecano de Madrid 1,07).
  • CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

Beklenen gol (ev)

1,69

Beklenen gol (dep.)

1,07

Toplam beklenen gol

2,75

En olası skor

1-1

%12

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%44
Güven47/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CA Osasuna 1548, Rayo Vallecano de Madrid 1634.
  • CA Osasuna iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,33 gol attı.
  • Simülasyonların %49'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven66/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1548 — 1634).
  • Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%29
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Rayo Vallecano de Madrid 1634, CA Osasuna 1548.
  • Rayo Vallecano de Madrid deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %25'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%52
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,75 beklenen gol hesaplıyor (CA Osasuna 1,69, Rayo Vallecano de Madrid 1,07).
  • CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%48
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,75 beklenen gol hesaplıyor (CA Osasuna 1,69, Rayo Vallecano de Madrid 1,07).
  • CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • CA Osasuna son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%55
Güven54/100Yüksek risk
  • CA Osasuna son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,75 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %52'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
CA Osasuna — Rayo Vallecano de Madrid · Kuponperest