8 Nisan Cumartesi · 14:00
Kuponperest analizi
COS%36Beraberlik%29ELC%35
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%64
Güven63/100Orta riskModel uyumu 99%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Elche 1598, CA Osasuna 1549.
- Elche deplasmanda oynadığı 17 maçın %18'ini kazandı.
- Simülasyonların %38'inde deplasman kazandı.
Beklenen gol (ev)
1,23
Beklenen gol (dep.)
1,22
Toplam beklenen gol
2,46
En olası skor
1-1
%13
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven63/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: CA Osasuna 1549, Elche 1598.
- CA Osasuna iç sahada oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı, maç başına 1,31 gol attı.
- Simülasyonların %36'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven61/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1549 — 1598).
- Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven59/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Elche 1598, CA Osasuna 1549.
- Elche deplasmanda oynadığı 17 maçın %18'ini kazandı.
- Simülasyonların %38'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven50/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,46 beklenen gol hesaplıyor (CA Osasuna 1,23, Elche 1,22).
- CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,85 gol yedi.
- Elche son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,78 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven50/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,46 beklenen gol hesaplıyor (CA Osasuna 1,23, Elche 1,22).
- CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,85 gol yedi.
- Elche son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,78 gol yedi.
- CA Osasuna son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven50/100Yüksek risk
- CA Osasuna son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- Elche son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,46 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %53'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).