6 Nisan Pazar · 22:00
Kuponperest analizi
CAM%54Beraberlik%25PAU%22
En güçlü istatistiksel sinyal
Karşılıklı gol yok%55
Güven52/100Yüksek riskModel uyumu 70%
Neden?
- CA Mineiro kalesini maçların %27'inde, São Paulo %20'inde kapalı tuttu.
- Simülasyonların %57'inde en az bir takım gol atamadı.
- Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,74 — gol bulamama olasılığı yüksek.
Beklenen gol (ev)
1,56
Beklenen gol (dep.)
0,74
Toplam beklenen gol
2,30
En olası skor
1-0
%15
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven54/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: CA Mineiro 1578, São Paulo 1519.
- CA Mineiro iç sahada oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı, maç başına 1,47 gol attı.
- Simülasyonların %55'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven66/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1578 — 1519).
- Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven62/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: São Paulo 1519, CA Mineiro 1578.
- São Paulo deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %20'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven59/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,30 beklenen gol hesaplıyor (CA Mineiro 1,56, São Paulo 0,74).
- CA Mineiro son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,19 gol yedi.
- São Paulo son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,31 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven59/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,30 beklenen gol hesaplıyor (CA Mineiro 1,56, São Paulo 0,74).
- CA Mineiro son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,19 gol yedi.
- São Paulo son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,31 gol yedi.
- CA Mineiro son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven52/100Yüksek risk
- CA Mineiro son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- São Paulo son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,30 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %43'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).