KuponperestV2
30 Kasım Cumartesi · 23:00
CA Mineiro
1-3Maç sonucu · İY 0-2
Botafogo FR

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

2,36

En olası skor

1-0

%16

Ev sahibi kazanır
%59
Beraberlik
%24
Deplasman kazanır
%16
Karşılıklı gol
%43
1.5 üst
%68
2.5 üst
%42
3.5 üst
%20

Skor olasılık matrisi

012345
010.06.32.50.60.10.0
115124.11.00.20.0
2139.23.40.80.20.0
36.85.01.80.40.10.0
42.82.00.70.20.00.0
50.90.70.20.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 0.5 üst

Uyum 89%
Dixon-Coles%90
Monte Carlo%91
Geçmiş frekans%94
Ensemble sonucu%91

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%55
Güven44/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CA Mineiro 1480, Botafogo FR 1480.
  • CA Mineiro iç sahada oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı, maç başına 1,47 gol attı.
  • Simülasyonların %59'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven61/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1480 — 1480).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%20
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Botafogo FR 1480, CA Mineiro 1480.
  • Botafogo FR deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %16'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%80
Güven56/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: CA Mineiro 1480, Botafogo FR 1480.
  • CA Mineiro iç sahada oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı, maç başına 1,47 gol attı.
  • Simülasyonların %59'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%45
Güven43/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Botafogo FR 1480, CA Mineiro 1480.
  • Botafogo FR deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %16'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%75
Güven61/100Orta risk
  • Simülasyonların %76'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%91
Güven65/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,36 beklenen gol hesaplıyor (CA Mineiro 1,63, Botafogo FR 0,73).
  • CA Mineiro son 30 maçta maç başına 1,28 gol attı, 1,08 gol yedi.
  • Botafogo FR son 30 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,43 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %52.

1.5 üst

Toplam gol

%69
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,36 beklenen gol hesaplıyor (CA Mineiro 1,63, Botafogo FR 0,73).
  • CA Mineiro son 30 maçta maç başına 1,28 gol attı, 1,08 gol yedi.
  • Botafogo FR son 30 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,43 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %52.

2.5 üst

Toplam gol

%44
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,36 beklenen gol hesaplıyor (CA Mineiro 1,63, Botafogo FR 0,73).
  • CA Mineiro son 30 maçta maç başına 1,28 gol attı, 1,08 gol yedi.
  • Botafogo FR son 30 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,43 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %52.

3.5 üst

Toplam gol

%22
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,36 beklenen gol hesaplıyor (CA Mineiro 1,63, Botafogo FR 0,73).
  • CA Mineiro son 30 maçta maç başına 1,28 gol attı, 1,08 gol yedi.
  • Botafogo FR son 30 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,43 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %52.

4.5 üst

Toplam gol

%9
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,36 beklenen gol hesaplıyor (CA Mineiro 1,63, Botafogo FR 0,73).
  • CA Mineiro son 30 maçta maç başına 1,28 gol attı, 1,08 gol yedi.
  • Botafogo FR son 30 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,43 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %52.

1.5 alt

Toplam gol

%31
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,36 beklenen gol hesaplıyor (CA Mineiro 1,63, Botafogo FR 0,73).
  • CA Mineiro son 30 maçta maç başına 1,28 gol attı, 1,08 gol yedi.
  • Botafogo FR son 30 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,43 gol yedi.
  • CA Mineiro son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%56
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,36 beklenen gol hesaplıyor (CA Mineiro 1,63, Botafogo FR 0,73).
  • CA Mineiro son 30 maçta maç başına 1,28 gol attı, 1,08 gol yedi.
  • Botafogo FR son 30 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,43 gol yedi.
  • CA Mineiro son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%78
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,36 beklenen gol hesaplıyor (CA Mineiro 1,63, Botafogo FR 0,73).
  • CA Mineiro son 30 maçta maç başına 1,28 gol attı, 1,08 gol yedi.
  • Botafogo FR son 30 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,43 gol yedi.
  • CA Mineiro son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%46
Güven46/100Yüksek risk
  • CA Mineiro son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Botafogo FR son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,36 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %43'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %51).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%54
Güven46/100Yüksek risk
  • CA Mineiro kalesini maçların %27'inde, Botafogo FR %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %57'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,73 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%78
Güven56/100Orta risk
  • CA Mineiro için beklenen gol: 1,63.
  • İç sahada maç başına 1,47 gol üretiyor.
  • Botafogo FR deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%46
Güven50/100Yüksek risk
  • CA Mineiro için beklenen gol: 1,63.
  • İç sahada maç başına 1,47 gol üretiyor.
  • Botafogo FR deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%23
Güven64/100Yüksek risk
  • CA Mineiro için beklenen gol: 1,63.
  • İç sahada maç başına 1,47 gol üretiyor.
  • Botafogo FR deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%58
Güven38/100Yüksek risk
  • Botafogo FR için beklenen gol: 0,73.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • CA Mineiro iç sahada maç başına 0,87 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%19
Güven58/100Yüksek risk
  • Botafogo FR için beklenen gol: 0,73.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • CA Mineiro iç sahada maç başına 0,87 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%4
Güven67/100Yüksek risk
  • Botafogo FR için beklenen gol: 0,73.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • CA Mineiro iç sahada maç başına 0,87 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%39
Güven45/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,04 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,36; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%45
Güven43/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,04 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,36; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%16
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,04 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,36; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%64
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,04 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,36; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%27
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,04 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,36; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%15
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,04 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,36; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%75
Güven51/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,32 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,36.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%38
Güven45/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,32 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,36.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

CA Mineiro — Botafogo FR · Kuponperest