KuponperestV2
15 Temmuz Pazartesi · 18:00
Burnley
1-1Maç sonucu · İY 0-0
Wolverhampton Wanderers

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 7 ms

Beklenen toplam gol

2,90

En olası skor

1-1

%11

Ev sahibi kazanır
%37
Beraberlik
%28
Deplasman kazanır
%36
Karşılıklı gol
%59
1.5 üst
%77
2.5 üst
%57
3.5 üst
%36

Skor olasılık matrisi

012345
06.07.95.52.50.90.2
18.4128.13.71.30.4
26.38.65.92.70.90.3
33.14.22.91.30.50.1
41.11.51.10.50.20.0
50.30.40.30.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 94%
Dixon-Coles%61
Monte Carlo%63
Elo gücü%61
Ensemble sonucu%67

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%33
Güven48/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Burnley 1456, Wolverhampton Wanderers 1467.
  • Burnley iç sahada oynadığı 14 maçın %0'ini kazandı, maç başına 1,29 gol attı.
  • Simülasyonların %37'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%31
Güven52/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1456 — 1467).
  • Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%36
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Wolverhampton Wanderers 1467, Burnley 1456.
  • Wolverhampton Wanderers deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %36'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%64
Güven63/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Burnley 1456, Wolverhampton Wanderers 1467.
  • Burnley iç sahada oynadığı 14 maçın %0'ini kazandı, maç başına 1,29 gol attı.
  • Simülasyonların %37'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%67
Güven64/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Wolverhampton Wanderers 1467, Burnley 1456.
  • Wolverhampton Wanderers deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %36'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%69
Güven65/100Orta risk
  • Simülasyonların %72'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%95
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,84 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,46, Wolverhampton Wanderers 1,38).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 üst

Toplam gol

%79
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,84 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,46, Wolverhampton Wanderers 1,38).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

2.5 üst

Toplam gol

%55
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,84 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,46, Wolverhampton Wanderers 1,38).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

3.5 üst

Toplam gol

%36
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,84 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,46, Wolverhampton Wanderers 1,38).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

4.5 üst

Toplam gol

%16
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,84 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,46, Wolverhampton Wanderers 1,38).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 alt

Toplam gol

%21
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,84 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,46, Wolverhampton Wanderers 1,38).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Burnley son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%45
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,84 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,46, Wolverhampton Wanderers 1,38).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Burnley son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%64
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,84 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,46, Wolverhampton Wanderers 1,38).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Burnley son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%60
Güven57/100Orta risk
  • Burnley son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,84 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %59'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%40
Güven57/100Yüksek risk
  • Burnley kalesini maçların %3'inde, Wolverhampton Wanderers %13'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %41'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%77
Güven66/100Orta risk
  • Burnley için beklenen gol: 1,46.
  • İç sahada maç başına 1,29 gol üretiyor.
  • Wolverhampton Wanderers deplasmanda maç başına 1,88 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%39
Güven50/100Yüksek risk
  • Burnley için beklenen gol: 1,46.
  • İç sahada maç başına 1,29 gol üretiyor.
  • Wolverhampton Wanderers deplasmanda maç başına 1,88 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%19
Güven71/100Yüksek risk
  • Burnley için beklenen gol: 1,46.
  • İç sahada maç başına 1,29 gol üretiyor.
  • Wolverhampton Wanderers deplasmanda maç başına 1,88 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%75
Güven66/100Orta risk
  • Wolverhampton Wanderers için beklenen gol: 1,38.
  • Deplasmanda maç başına 0,94 gol üretiyor.
  • Burnley iç sahada maç başına 2,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%40
Güven61/100Yüksek risk
  • Wolverhampton Wanderers için beklenen gol: 1,38.
  • Deplasmanda maç başına 0,94 gol üretiyor.
  • Burnley iç sahada maç başına 2,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%16
Güven73/100Yüksek risk
  • Wolverhampton Wanderers için beklenen gol: 1,38.
  • Deplasmanda maç başına 0,94 gol üretiyor.
  • Burnley iç sahada maç başına 2,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%31
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,25 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,84; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%40
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,25 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,84; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%28
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,25 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,84; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%73
Güven56/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,25 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,84; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%39
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,25 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,84; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%23
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,25 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,84; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%79
Güven59/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,59 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,84.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%48
Güven47/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,59 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,84.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Burnley — Wolverhampton Wanderers · Kuponperest