KuponperestV2
19 Ağustos Pazar · 13:30
Burnley
1-3Maç sonucu · İY 1-1
Watford

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

2,48

En olası skor

1-0

%14

Ev sahibi kazanır
%56
Beraberlik
%25
Deplasman kazanır
%19
Karşılıklı gol
%46
1.5 üst
%71
2.5 üst
%46
3.5 üst
%24

Skor olasılık matrisi

012345
08.86.72.70.70.10.0
114124.51.20.20.0
2129.43.71.00.20.0
36.55.22.10.50.10.0
42.72.10.90.20.00.0
50.90.70.30.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 2.5 alt

Uyum 68%
Dixon-Coles%56
Monte Carlo%54
Geçmiş frekans%43
Ensemble sonucu%52

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%43
Güven36/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Burnley 1456, Watford 1620.
  • Burnley iç sahada oynadığı 15 maçın %0'ini kazandı, maç başına 1,27 gol attı.
  • Simülasyonların %56'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%30
Güven52/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1456 — 1620).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%26
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Watford 1620, Burnley 1456.
  • Watford deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %19'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%74
Güven49/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Burnley 1456, Watford 1620.
  • Burnley iç sahada oynadığı 15 maçın %0'ini kazandı, maç başına 1,27 gol attı.
  • Simülasyonların %56'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%57
Güven40/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Watford 1620, Burnley 1456.
  • Watford deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %19'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%70
Güven69/100Orta risk
  • Simülasyonların %75'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%94
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,65, Watford 0,80).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 üst

Toplam gol

%75
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,65, Watford 0,80).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

2.5 üst

Toplam gol

%48
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,65, Watford 0,80).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

3.5 üst

Toplam gol

%27
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,65, Watford 0,80).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

4.5 üst

Toplam gol

%10
Güven77/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,65, Watford 0,80).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 alt

Toplam gol

%25
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,65, Watford 0,80).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • Burnley son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%52
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,65, Watford 0,80).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • Burnley son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%73
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,65, Watford 0,80).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • Burnley son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%51
Güven45/100Yüksek risk
  • Burnley son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Watford son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %46'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%49
Güven45/100Yüksek risk
  • Burnley kalesini maçların %3'inde, Watford %13'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %54'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,80 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%81
Güven74/100Düşük risk
  • Burnley için beklenen gol: 1,65.
  • İç sahada maç başına 1,27 gol üretiyor.
  • Watford deplasmanda maç başına 1,69 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%44
Güven48/100Yüksek risk
  • Burnley için beklenen gol: 1,65.
  • İç sahada maç başına 1,27 gol üretiyor.
  • Watford deplasmanda maç başına 1,69 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%23
Güven73/100Yüksek risk
  • Burnley için beklenen gol: 1,65.
  • İç sahada maç başına 1,27 gol üretiyor.
  • Watford deplasmanda maç başına 1,69 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%57
Güven62/100Orta risk
  • Watford için beklenen gol: 0,80.
  • Deplasmanda maç başına 0,50 gol üretiyor.
  • Burnley iç sahada maç başına 1,93 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%19
Güven74/100Yüksek risk
  • Watford için beklenen gol: 0,80.
  • Deplasmanda maç başına 0,50 gol üretiyor.
  • Burnley iç sahada maç başına 1,93 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%5
Güven76/100Yüksek risk
  • Watford için beklenen gol: 0,80.
  • Deplasmanda maç başına 0,50 gol üretiyor.
  • Burnley iç sahada maç başına 1,93 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%42
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,45; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%40
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,45; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%18
Güven63/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,45; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%70
Güven58/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,45; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%31
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,45; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%17
Güven63/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,45; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%74
Güven59/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,37 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,45.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%39
Güven54/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,37 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,45.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Burnley — Watford · Kuponperest