KuponperestV2
23 Şubat Cumartesi · 12:30
Burnley
2-1Maç sonucu · İY 0-0
Tottenham Hotspur

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

2,39

En olası skor

1-1

%13

Ev sahibi kazanır
%36
Beraberlik
%29
Deplasman kazanır
%35
Karşılıklı gol
%48
1.5 üst
%68
2.5 üst
%41
3.5 üst
%24

Skor olasılık matrisi

012345
08.810.05.92.30.70.2
111137.63.00.90.2
27.08.34.81.90.60.1
33.03.52.10.80.20.1
41.01.10.70.30.10.0
50.20.30.20.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 85%
Dixon-Coles%61
Monte Carlo%64
Elo gücü%68
Ensemble sonucu%68

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%32
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Burnley 1456, Tottenham Hotspur 1533.
  • Burnley iç sahada oynadığı 14 maçın %0'ini kazandı, maç başına 1,29 gol attı.
  • Simülasyonların %36'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%35
Güven45/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1456 — 1533).
  • Simülasyonların %29'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%33
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Tottenham Hotspur 1533, Burnley 1456.
  • Tottenham Hotspur deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %35'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%67
Güven65/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Burnley 1456, Tottenham Hotspur 1533.
  • Burnley iç sahada oynadığı 14 maçın %0'ini kazandı, maç başına 1,29 gol attı.
  • Simülasyonların %36'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%68
Güven65/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Tottenham Hotspur 1533, Burnley 1456.
  • Tottenham Hotspur deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %35'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%65
Güven67/100Orta risk
  • Simülasyonların %71'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%92
Güven75/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,28, Tottenham Hotspur 1,17).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 0,93 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 üst

Toplam gol

%73
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,28, Tottenham Hotspur 1,17).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 0,93 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

2.5 üst

Toplam gol

%46
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,28, Tottenham Hotspur 1,17).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 0,93 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

3.5 üst

Toplam gol

%27
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,28, Tottenham Hotspur 1,17).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 0,93 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

4.5 üst

Toplam gol

%10
Güven76/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,28, Tottenham Hotspur 1,17).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 0,93 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 alt

Toplam gol

%27
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,28, Tottenham Hotspur 1,17).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 0,93 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Burnley son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%54
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,28, Tottenham Hotspur 1,17).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 0,93 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Burnley son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%73
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,28, Tottenham Hotspur 1,17).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 0,93 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Burnley son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%53
Güven50/100Yüksek risk
  • Burnley son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Tottenham Hotspur son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %48'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%47
Güven50/100Yüksek risk
  • Burnley kalesini maçların %3'inde, Tottenham Hotspur %20'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %52'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%74
Güven64/100Orta risk
  • Burnley için beklenen gol: 1,28.
  • İç sahada maç başına 1,29 gol üretiyor.
  • Tottenham Hotspur deplasmanda maç başına 1,53 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%34
Güven62/100Yüksek risk
  • Burnley için beklenen gol: 1,28.
  • İç sahada maç başına 1,29 gol üretiyor.
  • Tottenham Hotspur deplasmanda maç başına 1,53 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%13
Güven76/100Yüksek risk
  • Burnley için beklenen gol: 1,28.
  • İç sahada maç başına 1,29 gol üretiyor.
  • Tottenham Hotspur deplasmanda maç başına 1,53 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%69
Güven69/100Orta risk
  • Tottenham Hotspur için beklenen gol: 1,17.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Burnley iç sahada maç başına 1,93 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%31
Güven64/100Yüksek risk
  • Tottenham Hotspur için beklenen gol: 1,17.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Burnley iç sahada maç başına 1,93 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%11
Güven76/100Yüksek risk
  • Tottenham Hotspur için beklenen gol: 1,17.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Burnley iç sahada maç başına 1,93 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%32
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,45; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%40
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,45; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%28
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,45; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%69
Güven57/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,45; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%28
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,45; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%15
Güven64/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,45; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%73
Güven59/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,37 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,45.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%37
Güven55/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,37 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,45.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Burnley — Tottenham Hotspur · Kuponperest