KuponperestV2
5 Ekim Cumartesi · 14:30
Burnley
0-0Maç sonucu · İY 0-0
Preston North End

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 19 ms

Beklenen toplam gol

2,74

En olası skor

1-1

%11

Ev sahibi kazanır
%52
Beraberlik
%26
Deplasman kazanır
%23
Karşılıklı gol
%51
1.5 üst
%75
2.5 üst
%51
3.5 üst
%30

Skor olasılık matrisi

012345
06.86.73.71.30.30.1
111126.12.20.60.1
29.19.65.11.80.50.1
35.15.42.81.00.30.1
42.12.21.20.40.10.0
50.70.70.40.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 91%
Dixon-Coles%76
Monte Carlo%77
Elo gücü%73
Ensemble sonucu%78

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%44
Güven40/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Burnley 1416, Preston North End 1359.
  • Burnley iç sahada oynadığı 14 maçın %0'ini kazandı, maç başına 1,14 gol attı.
  • Simülasyonların %52'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%34
Güven39/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1416 — 1359).
  • Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%22
Güven65/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Preston North End 1359, Burnley 1416.
  • Preston North End deplasmanda oynadığı 7 maçın %0'ini kazandı.
  • Simülasyonların %23'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%78
Güven69/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Burnley 1416, Preston North End 1359.
  • Burnley iç sahada oynadığı 14 maçın %0'ini kazandı, maç başına 1,14 gol attı.
  • Simülasyonların %52'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%56
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Preston North End 1359, Burnley 1416.
  • Preston North End deplasmanda oynadığı 7 maçın %0'ini kazandı.
  • Simülasyonların %23'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%66
Güven65/100Orta risk
  • Simülasyonların %74'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%94
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,73 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,67, Preston North End 1,06).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,93 gol yedi.
  • Preston North End son 14 maçta maç başına 0,86 gol attı, 2,20 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %61.

1.5 üst

Toplam gol

%78
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,73 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,67, Preston North End 1,06).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,93 gol yedi.
  • Preston North End son 14 maçta maç başına 0,86 gol attı, 2,20 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %61.

2.5 üst

Toplam gol

%53
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,73 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,67, Preston North End 1,06).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,93 gol yedi.
  • Preston North End son 14 maçta maç başına 0,86 gol attı, 2,20 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %61.

3.5 üst

Toplam gol

%33
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,73 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,67, Preston North End 1,06).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,93 gol yedi.
  • Preston North End son 14 maçta maç başına 0,86 gol attı, 2,20 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %61.

4.5 üst

Toplam gol

%15
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,73 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,67, Preston North End 1,06).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,93 gol yedi.
  • Preston North End son 14 maçta maç başına 0,86 gol attı, 2,20 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %61.

1.5 alt

Toplam gol

%22
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,73 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,67, Preston North End 1,06).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,93 gol yedi.
  • Preston North End son 14 maçta maç başına 0,86 gol attı, 2,20 gol yedi.
  • Burnley son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%47
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,73 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,67, Preston North End 1,06).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,93 gol yedi.
  • Preston North End son 14 maçta maç başına 0,86 gol attı, 2,20 gol yedi.
  • Burnley son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%67
Güven56/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,73 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,67, Preston North End 1,06).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,93 gol yedi.
  • Preston North End son 14 maçta maç başına 0,86 gol attı, 2,20 gol yedi.
  • Burnley son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%57
Güven50/100Yüksek risk
  • Burnley son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Preston North End son 14 maçının %64'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,73 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %51'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %62).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%43
Güven50/100Yüksek risk
  • Burnley kalesini maçların %7'inde, Preston North End %0'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %49'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%81
Güven72/100Düşük risk
  • Burnley için beklenen gol: 1,67.
  • İç sahada maç başına 1,14 gol üretiyor.
  • Preston North End deplasmanda maç başına 2,43 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%43
Güven42/100Yüksek risk
  • Burnley için beklenen gol: 1,67.
  • İç sahada maç başına 1,14 gol üretiyor.
  • Preston North End deplasmanda maç başına 2,43 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%24
Güven69/100Yüksek risk
  • Burnley için beklenen gol: 1,67.
  • İç sahada maç başına 1,14 gol üretiyor.
  • Preston North End deplasmanda maç başına 2,43 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%64
Güven65/100Orta risk
  • Preston North End için beklenen gol: 1,06.
  • Deplasmanda maç başına 0,71 gol üretiyor.
  • Burnley iç sahada maç başına 1,71 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%27
Güven65/100Yüksek risk
  • Preston North End için beklenen gol: 1,06.
  • Deplasmanda maç başına 0,71 gol üretiyor.
  • Burnley iç sahada maç başına 1,71 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%9
Güven74/100Yüksek risk
  • Preston North End için beklenen gol: 1,06.
  • Deplasmanda maç başına 0,71 gol üretiyor.
  • Burnley iç sahada maç başına 1,71 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%37
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,20 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,73; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%41
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,20 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,73; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%22
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,20 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,73; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%73
Güven57/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,20 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,73; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%39
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,20 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,73; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%25
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,20 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,73; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%74
Güven58/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,53 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,73.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%42
Güven51/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,53 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,73.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Burnley — Preston North End · Kuponperest