KuponperestV2
5 Ekim Cumartesi · 14:30
Burnley
0-0Maç sonucu · İY 0-0
Preston North End

Kuponperest analizi

BUR%44Beraberlik%34PNE%22

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır veya berabere%78
Güven69/100Düşük riskModel uyumu 91%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Burnley 1416, Preston North End 1359.
  • Burnley iç sahada oynadığı 14 maçın %0'ini kazandı, maç başına 1,14 gol attı.
  • Simülasyonların %52'inde ev sahibi kazandı.

Beklenen gol (ev)

1,67

Beklenen gol (dep.)

1,06

Toplam beklenen gol

2,73

En olası skor

1-1

%12

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%44
Güven40/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Burnley 1416, Preston North End 1359.
  • Burnley iç sahada oynadığı 14 maçın %0'ini kazandı, maç başına 1,14 gol attı.
  • Simülasyonların %52'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%34
Güven39/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1416 — 1359).
  • Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%22
Güven65/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Preston North End 1359, Burnley 1416.
  • Preston North End deplasmanda oynadığı 7 maçın %0'ini kazandı.
  • Simülasyonların %23'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%53
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,73 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,67, Preston North End 1,06).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,93 gol yedi.
  • Preston North End son 14 maçta maç başına 0,86 gol attı, 2,20 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %61.

2.5 alt

Toplam gol

%47
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,73 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,67, Preston North End 1,06).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,93 gol yedi.
  • Preston North End son 14 maçta maç başına 0,86 gol attı, 2,20 gol yedi.
  • Burnley son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%57
Güven50/100Yüksek risk
  • Burnley son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Preston North End son 14 maçının %64'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,73 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %51'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %62).