KuponperestV2
6 Aralık Cuma · 23:00
Burnley
1-1Maç sonucu · İY 1-1
Middlesbrough

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 28 ms

Beklenen toplam gol

3,50

En olası skor

1-1

%9

Ev sahibi kazanır
%16
Beraberlik
%18
Deplasman kazanır
%66
Karşılıklı gol
%59
1.5 üst
%87
2.5 üst
%66
3.5 üst
%45

Skor olasılık matrisi

012345
03.47.48.97.04.11.9
13.38.49.77.64.42.1
21.94.55.24.12.41.1
30.71.61.91.50.90.4
40.20.40.50.40.20.1
50.00.10.10.10.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman 1.5 üst

Uyum 93%
Dixon-Coles%68
Monte Carlo%67
Geçmiş frekans%70
Ensemble sonucu%68

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%16
Güven70/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Burnley 1416, Middlesbrough 1571.
  • Burnley iç sahada oynadığı 14 maçın %0'ini kazandı, maç başına 1,14 gol attı.
  • Simülasyonların %16'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven66/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1416 — 1571).
  • Simülasyonların %18'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%61
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Middlesbrough 1571, Burnley 1416.
  • Middlesbrough deplasmanda oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı.
  • Simülasyonların %66'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%39
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Burnley 1416, Middlesbrough 1571.
  • Burnley iç sahada oynadığı 14 maçın %0'ini kazandı, maç başına 1,14 gol attı.
  • Simülasyonların %16'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%84
Güven74/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Middlesbrough 1571, Burnley 1416.
  • Middlesbrough deplasmanda oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı.
  • Simülasyonların %66'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%77
Güven71/100Düşük risk
  • Simülasyonların %82'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven80/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,44 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,09, Middlesbrough 2,35).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,93 gol yedi.
  • Middlesbrough son 30 maçta maç başına 2,34 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %66'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %61.

1.5 üst

Toplam gol

%87
Güven79/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,44 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,09, Middlesbrough 2,35).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,93 gol yedi.
  • Middlesbrough son 30 maçta maç başına 2,34 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %66'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %61.

2.5 üst

Toplam gol

%67
Güven72/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,44 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,09, Middlesbrough 2,35).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,93 gol yedi.
  • Middlesbrough son 30 maçta maç başına 2,34 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %66'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %61.

3.5 üst

Toplam gol

%46
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,44 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,09, Middlesbrough 2,35).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,93 gol yedi.
  • Middlesbrough son 30 maçta maç başına 2,34 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %66'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %61.

4.5 üst

Toplam gol

%27
Güven74/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,44 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,09, Middlesbrough 2,35).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,93 gol yedi.
  • Middlesbrough son 30 maçta maç başına 2,34 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %66'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %61.

1.5 alt

Toplam gol

%13
Güven79/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,44 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,09, Middlesbrough 2,35).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,93 gol yedi.
  • Middlesbrough son 30 maçta maç başına 2,34 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • Burnley son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%33
Güven72/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,44 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,09, Middlesbrough 2,35).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,93 gol yedi.
  • Middlesbrough son 30 maçta maç başına 2,34 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • Burnley son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%54
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,44 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,09, Middlesbrough 2,35).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,93 gol yedi.
  • Middlesbrough son 30 maçta maç başına 2,34 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • Burnley son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%64
Güven59/100Orta risk
  • Burnley son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Middlesbrough son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,44 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %59'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %62).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%36
Güven59/100Yüksek risk
  • Burnley kalesini maçların %7'inde, Middlesbrough %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %41'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%69
Güven63/100Orta risk
  • Burnley için beklenen gol: 1,09.
  • İç sahada maç başına 1,14 gol üretiyor.
  • Middlesbrough deplasmanda maç başına 1,86 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%28
Güven69/100Yüksek risk
  • Burnley için beklenen gol: 1,09.
  • İç sahada maç başına 1,14 gol üretiyor.
  • Middlesbrough deplasmanda maç başına 1,86 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%10
Güven79/100Yüksek risk
  • Burnley için beklenen gol: 1,09.
  • İç sahada maç başına 1,14 gol üretiyor.
  • Middlesbrough deplasmanda maç başına 1,86 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%93
Güven74/100Düşük risk
  • Middlesbrough için beklenen gol: 2,35.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Burnley iç sahada maç başına 1,71 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%68
Güven71/100Orta risk
  • Middlesbrough için beklenen gol: 2,35.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Burnley iç sahada maç başına 1,71 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%43
Güven67/100Orta risk
  • Middlesbrough için beklenen gol: 2,35.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Burnley iç sahada maç başına 1,71 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%19
Güven66/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,51 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,44; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%31
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,51 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,44; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%49
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,51 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,44; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%81
Güven66/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,51 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,44; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%48
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,51 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,44; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%26
Güven63/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,51 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,44; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%85
Güven68/100Düşük risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,92 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,44.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%52
Güven54/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,92 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,44.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Burnley — Middlesbrough · Kuponperest