12 Ocak Cuma · 19:45
Kuponperest analizi
BUR%39Beraberlik%30LTO%31
En güçlü istatistiksel sinyal
Karşılıklı gol var%71
Güven64/100Orta riskModel uyumu 62%
Neden?
- Burnley son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
- Luton Town son 30 maçının %87'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,45 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %69'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).
Beklenen gol (ev)
1,96
Beklenen gol (dep.)
1,49
Toplam beklenen gol
3,45
En olası skor
1-1
%9
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven44/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Burnley 1456, Luton Town 1620.
- Burnley iç sahada oynadığı 14 maçın %0'ini kazandı, maç başına 1,14 gol attı.
- Simülasyonların %53'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven49/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1456 — 1620).
- Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven58/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Luton Town 1620, Burnley 1456.
- Luton Town deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
- Simülasyonların %26'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven71/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,45 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,96, Luton Town 1,49).
- Burnley son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,90 gol yedi.
- Luton Town son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,51 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven71/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,45 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,96, Luton Town 1,49).
- Burnley son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,90 gol yedi.
- Luton Town son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,51 gol yedi.
- Burnley son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven64/100Orta risk
- Burnley son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
- Luton Town son 30 maçının %87'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,45 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %69'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).