KuponperestV2
12 Ocak Cuma · 19:45
Burnley
1-1Maç sonucu · İY 1-0
Luton Town

Kuponperest analizi

BUR%39Beraberlik%30LTO%31

En güçlü istatistiksel sinyal

Karşılıklı gol var%71
Güven64/100Orta riskModel uyumu 62%

Neden?

  • Burnley son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Luton Town son 30 maçının %87'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,45 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %69'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Beklenen gol (ev)

1,96

Beklenen gol (dep.)

1,49

Toplam beklenen gol

3,45

En olası skor

1-1

%9

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%39
Güven44/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Burnley 1456, Luton Town 1620.
  • Burnley iç sahada oynadığı 14 maçın %0'ini kazandı, maç başına 1,14 gol attı.
  • Simülasyonların %53'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%30
Güven49/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1456 — 1620).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%31
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Luton Town 1620, Burnley 1456.
  • Luton Town deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %26'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%67
Güven71/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,45 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,96, Luton Town 1,49).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,90 gol yedi.
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,51 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%33
Güven71/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,45 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,96, Luton Town 1,49).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,90 gol yedi.
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,51 gol yedi.
  • Burnley son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%71
Güven64/100Orta risk
  • Burnley son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Luton Town son 30 maçının %87'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,45 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %69'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).
Burnley — Luton Town · Kuponperest