KuponperestV2
27 Ocak Pazartesi · 23:00
Burnley
0-0Maç sonucu · İY 0-0
Leeds United

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 37 ms

Beklenen toplam gol

2,66

En olası skor

1-1

%13

Ev sahibi kazanır
%31
Beraberlik
%26
Deplasman kazanır
%43
Karşılıklı gol
%53
1.5 üst
%74
2.5 üst
%50
3.5 üst
%28

Skor olasılık matrisi

012345
07.49.97.33.51.20.4
18.4138.84.21.50.4
25.27.55.42.60.90.3
32.13.02.21.00.40.1
40.60.90.70.30.10.0
50.20.20.20.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 95%
Dixon-Coles%68
Monte Carlo%69
Elo gücü%67
Ensemble sonucu%73

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%27
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Burnley 1416, Leeds United 1480.
  • Burnley iç sahada oynadığı 14 maçın %0'ini kazandı, maç başına 1,14 gol attı.
  • Simülasyonların %31'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%32
Güven54/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1416 — 1480).
  • Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%41
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Leeds United 1480, Burnley 1416.
  • Leeds United deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %43'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%59
Güven62/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Burnley 1416, Leeds United 1480.
  • Burnley iç sahada oynadığı 14 maçın %0'ini kazandı, maç başına 1,14 gol attı.
  • Simülasyonların %31'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%73
Güven70/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Leeds United 1480, Burnley 1416.
  • Leeds United deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %43'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%68
Güven68/100Orta risk
  • Simülasyonların %74'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%94
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,64 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,21, Leeds United 1,43).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,93 gol yedi.
  • Leeds United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %50'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %61.

1.5 üst

Toplam gol

%77
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,64 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,21, Leeds United 1,43).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,93 gol yedi.
  • Leeds United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %50'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %61.

2.5 üst

Toplam gol

%51
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,64 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,21, Leeds United 1,43).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,93 gol yedi.
  • Leeds United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %50'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %61.

3.5 üst

Toplam gol

%30
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,64 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,21, Leeds United 1,43).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,93 gol yedi.
  • Leeds United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %50'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %61.

4.5 üst

Toplam gol

%13
Güven76/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,64 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,21, Leeds United 1,43).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,93 gol yedi.
  • Leeds United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %50'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %61.

1.5 alt

Toplam gol

%23
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,64 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,21, Leeds United 1,43).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,93 gol yedi.
  • Leeds United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Burnley son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%49
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,64 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,21, Leeds United 1,43).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,93 gol yedi.
  • Leeds United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Burnley son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%70
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,64 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,21, Leeds United 1,43).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,93 gol yedi.
  • Leeds United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Burnley son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%58
Güven52/100Yüksek risk
  • Burnley son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Leeds United son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,64 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %53'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %62).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%42
Güven52/100Yüksek risk
  • Burnley kalesini maçların %7'inde, Leeds United %13'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %47'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%73
Güven64/100Orta risk
  • Burnley için beklenen gol: 1,21.
  • İç sahada maç başına 1,14 gol üretiyor.
  • Leeds United deplasmanda maç başına 1,80 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%31
Güven62/100Yüksek risk
  • Burnley için beklenen gol: 1,21.
  • İç sahada maç başına 1,14 gol üretiyor.
  • Leeds United deplasmanda maç başına 1,80 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%12
Güven76/100Yüksek risk
  • Burnley için beklenen gol: 1,21.
  • İç sahada maç başına 1,14 gol üretiyor.
  • Leeds United deplasmanda maç başına 1,80 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%78
Güven68/100Orta risk
  • Leeds United için beklenen gol: 1,43.
  • Deplasmanda maç başına 1,27 gol üretiyor.
  • Burnley iç sahada maç başına 1,71 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%41
Güven60/100Yüksek risk
  • Leeds United için beklenen gol: 1,43.
  • Deplasmanda maç başına 1,27 gol üretiyor.
  • Burnley iç sahada maç başına 1,71 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%18
Güven73/100Yüksek risk
  • Leeds United için beklenen gol: 1,43.
  • Deplasmanda maç başına 1,27 gol üretiyor.
  • Burnley iç sahada maç başına 1,71 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%26
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,16 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,64; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%40
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,16 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,64; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%34
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,16 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,64; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%72
Güven59/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,16 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,64; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%36
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,16 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,64; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%21
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,16 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,64; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%75
Güven60/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,48 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,64.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%39
Güven54/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,48 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,64.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Burnley — Leeds United · Kuponperest