KuponperestV2
3 Şubat Cumartesi · 15:00
Burnley
2-2Maç sonucu · İY 0-2
Fulham

Kuponperest analizi

BUR%30Beraberlik%33FUL%37

En güçlü istatistiksel sinyal

2.5 alt%64
Güven54/100Orta riskModel uyumu 53%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 2,03 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,06, Fulham 0,97).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,90 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • Burnley son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Beklenen gol (ev)

1,06

Beklenen gol (dep.)

0,97

Toplam beklenen gol

2,03

En olası skor

1-0

%14

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%30
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Burnley 1456, Fulham 1617.
  • Burnley iç sahada oynadığı 14 maçın %0'ini kazandı, maç başına 1,14 gol attı.
  • Simülasyonların %37'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%33
Güven59/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1456 — 1617).
  • Simülasyonların %32'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%37
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Fulham 1617, Burnley 1456.
  • Fulham deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %31'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%36
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,03 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,06, Fulham 0,97).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,90 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %31'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%64
Güven54/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,03 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,06, Fulham 0,97).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,90 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • Burnley son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%46
Güven46/100Yüksek risk
  • Burnley son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Fulham son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,03 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %40'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).
Burnley — Fulham · Kuponperest