KuponperestV2
12 Ocak Cumartesi · 15:00
Burnley
2-1Maç sonucu · İY 2-1
Fulham

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 7 ms

Beklenen toplam gol

2,43

En olası skor

1-1

%14

Ev sahibi kazanır
%45
Beraberlik
%29
Deplasman kazanır
%26
Karşılıklı gol
%49
1.5 üst
%70
2.5 üst
%42
3.5 üst
%24

Skor olasılık matrisi

012345
09.69.75.21.80.50.1
112136.82.40.60.1
28.18.54.51.60.40.1
33.63.72.00.70.20.0
41.21.20.60.20.10.0
50.30.30.20.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 2.5 alt

Uyum 63%
Dixon-Coles%58
Monte Carlo%58
Geçmiş frekans%44
Ensemble sonucu%54

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%35
Güven48/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Burnley 1456, Fulham 1590.
  • Burnley iç sahada oynadığı 14 maçın %0'ini kazandı, maç başına 1,29 gol attı.
  • Simülasyonların %45'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%32
Güven59/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1456 — 1590).
  • Simülasyonların %29'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%34
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Fulham 1590, Burnley 1456.
  • Fulham deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
  • Simülasyonların %26'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%66
Güven56/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Burnley 1456, Fulham 1590.
  • Burnley iç sahada oynadığı 14 maçın %0'ini kazandı, maç başına 1,29 gol attı.
  • Simülasyonların %45'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%65
Güven57/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Fulham 1590, Burnley 1456.
  • Fulham deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
  • Simülasyonların %26'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%68
Güven70/100Orta risk
  • Simülasyonların %71'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%92
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,36 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,31, Fulham 1,05).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,16 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 üst

Toplam gol

%72
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,36 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,31, Fulham 1,05).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,16 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

2.5 üst

Toplam gol

%46
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,36 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,31, Fulham 1,05).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,16 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

3.5 üst

Toplam gol

%26
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,36 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,31, Fulham 1,05).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,16 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

4.5 üst

Toplam gol

%10
Güven76/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,36 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,31, Fulham 1,05).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,16 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 alt

Toplam gol

%28
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,36 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,31, Fulham 1,05).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,16 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • Burnley son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%54
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,36 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,31, Fulham 1,05).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,16 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • Burnley son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%74
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,36 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,31, Fulham 1,05).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,16 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • Burnley son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%53
Güven50/100Yüksek risk
  • Burnley son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Fulham son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,36 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %49'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%47
Güven50/100Yüksek risk
  • Burnley kalesini maçların %3'inde, Fulham %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %51'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%76
Güven68/100Orta risk
  • Burnley için beklenen gol: 1,31.
  • İç sahada maç başına 1,29 gol üretiyor.
  • Fulham deplasmanda maç başına 1,50 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%36
Güven60/100Yüksek risk
  • Burnley için beklenen gol: 1,31.
  • İç sahada maç başına 1,29 gol üretiyor.
  • Fulham deplasmanda maç başına 1,50 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%15
Güven77/100Yüksek risk
  • Burnley için beklenen gol: 1,31.
  • İç sahada maç başına 1,29 gol üretiyor.
  • Fulham deplasmanda maç başına 1,50 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%66
Güven65/100Orta risk
  • Fulham için beklenen gol: 1,05.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Burnley iç sahada maç başına 1,93 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%31
Güven62/100Yüksek risk
  • Fulham için beklenen gol: 1,05.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Burnley iç sahada maç başına 1,93 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%9
Güven77/100Yüksek risk
  • Fulham için beklenen gol: 1,05.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Burnley iç sahada maç başına 1,93 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%35
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,04 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,36; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%41
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,04 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,36; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%24
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,04 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,36; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%67
Güven57/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,04 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,36; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%30
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,04 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,36; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%17
Güven64/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,04 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,36; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%73
Güven60/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,32 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,36.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%38
Güven55/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,32 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,36.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Burnley — Fulham · Kuponperest