KuponperestV2
12 Ocak Cumartesi · 15:00
Burnley
2-1Maç sonucu · İY 2-1
Fulham

Kuponperest analizi

BUR%35Beraberlik%32FUL%34

En güçlü istatistiksel sinyal

2.5 alt%54
Güven54/100Yüksek riskModel uyumu 63%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 2,36 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,31, Fulham 1,05).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,16 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • Burnley son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Beklenen gol (ev)

1,31

Beklenen gol (dep.)

1,05

Toplam beklenen gol

2,36

En olası skor

1-1

%13

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%35
Güven48/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Burnley 1456, Fulham 1590.
  • Burnley iç sahada oynadığı 14 maçın %0'ini kazandı, maç başına 1,29 gol attı.
  • Simülasyonların %45'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%32
Güven59/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1456 — 1590).
  • Simülasyonların %29'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%34
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Fulham 1590, Burnley 1456.
  • Fulham deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
  • Simülasyonların %26'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%46
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,36 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,31, Fulham 1,05).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,16 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

2.5 alt

Toplam gol

%54
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,36 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,31, Fulham 1,05).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,16 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • Burnley son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%53
Güven50/100Yüksek risk
  • Burnley son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Fulham son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,36 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %49'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).
Burnley — Fulham · Kuponperest