KuponperestV2
26 Aralık Çarşamba · 15:00
Burnley
1-5Maç sonucu · İY 1-3
Everton

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

2,62

En olası skor

1-1

%13

Ev sahibi kazanır
%30
Beraberlik
%28
Deplasman kazanır
%42
Karşılıklı gol
%54
1.5 üst
%75
2.5 üst
%48
3.5 üst
%27

Skor olasılık matrisi

012345
07.0108.04.01.50.5
17.8129.24.71.80.5
24.67.05.32.71.00.3
31.82.72.01.00.40.1
40.50.80.60.30.10.0
50.10.20.10.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 83%
Dixon-Coles%71
Monte Carlo%70
Elo gücü%77
Ensemble sonucu%76

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%24
Güven64/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Burnley 1456, Everton 1643.
  • Burnley iç sahada oynadığı 14 maçın %0'ini kazandı, maç başına 1,29 gol attı.
  • Simülasyonların %30'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%31
Güven56/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1456 — 1643).
  • Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%44
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Everton 1643, Burnley 1456.
  • Everton deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %42'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%56
Güven61/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Burnley 1456, Everton 1643.
  • Burnley iç sahada oynadığı 14 maçın %0'ini kazandı, maç başına 1,29 gol attı.
  • Simülasyonların %30'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%76
Güven71/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Everton 1643, Burnley 1456.
  • Everton deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %42'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%69
Güven71/100Orta risk
  • Simülasyonların %72'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%94
Güven76/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,68 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,15, Everton 1,52).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • Everton son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 üst

Toplam gol

%77
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,68 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,15, Everton 1,52).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • Everton son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

2.5 üst

Toplam gol

%50
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,68 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,15, Everton 1,52).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • Everton son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

3.5 üst

Toplam gol

%31
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,68 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,15, Everton 1,52).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • Everton son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

4.5 üst

Toplam gol

%13
Güven78/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,68 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,15, Everton 1,52).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • Everton son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 alt

Toplam gol

%23
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,68 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,15, Everton 1,52).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • Everton son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • Burnley son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%50
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,68 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,15, Everton 1,52).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • Everton son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • Burnley son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%69
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,68 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,15, Everton 1,52).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • Everton son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • Burnley son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%57
Güven59/100Orta risk
  • Burnley son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Everton son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,68 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %54'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%43
Güven59/100Yüksek risk
  • Burnley kalesini maçların %3'inde, Everton %30'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %46'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%72
Güven64/100Orta risk
  • Burnley için beklenen gol: 1,15.
  • İç sahada maç başına 1,29 gol üretiyor.
  • Everton deplasmanda maç başına 1,20 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%31
Güven69/100Yüksek risk
  • Burnley için beklenen gol: 1,15.
  • İç sahada maç başına 1,29 gol üretiyor.
  • Everton deplasmanda maç başına 1,20 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%11
Güven79/100Yüksek risk
  • Burnley için beklenen gol: 1,15.
  • İç sahada maç başına 1,29 gol üretiyor.
  • Everton deplasmanda maç başına 1,20 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%79
Güven75/100Düşük risk
  • Everton için beklenen gol: 1,52.
  • Deplasmanda maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Burnley iç sahada maç başına 1,93 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%44
Güven66/100Orta risk
  • Everton için beklenen gol: 1,52.
  • Deplasmanda maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Burnley iç sahada maç başına 1,93 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%18
Güven76/100Yüksek risk
  • Everton için beklenen gol: 1,52.
  • Deplasmanda maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Burnley iç sahada maç başına 1,93 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%23
Güven63/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,18 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,68; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%44
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,18 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,68; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%33
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,18 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,68; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%68
Güven60/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,18 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,68; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%33
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,18 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,68; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%20
Güven65/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,18 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,68; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%78
Güven64/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,50 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,68.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%45
Güven54/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,50 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,68.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Burnley — Everton · Kuponperest