KuponperestV2
10 Aralık Salı · 22:45
Burnley
0-0Maç sonucu · İY 0-0
Derby County

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

2,82

En olası skor

1-1

%11

Ev sahibi kazanır
%47
Beraberlik
%24
Deplasman kazanır
%29
Karşılıklı gol
%56
1.5 üst
%77
2.5 üst
%52
3.5 üst
%31

Skor olasılık matrisi

012345
06.67.54.71.90.60.1
19.4127.33.00.90.2
27.59.15.62.30.70.2
33.84.72.91.20.40.1
41.51.81.10.50.10.0
50.50.60.30.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 95%
Dixon-Coles%70
Monte Carlo%71
Elo gücü%72
Ensemble sonucu%74

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%39
Güven42/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Burnley 1416, Derby County 1370.
  • Burnley iç sahada oynadığı 14 maçın %0'ini kazandı, maç başına 1,14 gol attı.
  • Simülasyonların %47'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%35
Güven37/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1416 — 1370).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%26
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Derby County 1370, Burnley 1416.
  • Derby County deplasmanda oynadığı 7 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %29'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%74
Güven67/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Burnley 1416, Derby County 1370.
  • Burnley iç sahada oynadığı 14 maçın %0'ini kazandı, maç başına 1,14 gol attı.
  • Simülasyonların %47'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%61
Güven61/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Derby County 1370, Burnley 1416.
  • Derby County deplasmanda oynadığı 7 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %29'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%65
Güven63/100Orta risk
  • Simülasyonların %76'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%95
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,76 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,54, Derby County 1,23).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,93 gol yedi.
  • Derby County son 14 maçta maç başına 0,74 gol attı, 2,12 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %61.

1.5 üst

Toplam gol

%79
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,76 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,54, Derby County 1,23).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,93 gol yedi.
  • Derby County son 14 maçta maç başına 0,74 gol attı, 2,12 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %61.

2.5 üst

Toplam gol

%53
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,76 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,54, Derby County 1,23).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,93 gol yedi.
  • Derby County son 14 maçta maç başına 0,74 gol attı, 2,12 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %61.

3.5 üst

Toplam gol

%33
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,76 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,54, Derby County 1,23).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,93 gol yedi.
  • Derby County son 14 maçta maç başına 0,74 gol attı, 2,12 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %61.

4.5 üst

Toplam gol

%15
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,76 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,54, Derby County 1,23).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,93 gol yedi.
  • Derby County son 14 maçta maç başına 0,74 gol attı, 2,12 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %61.

1.5 alt

Toplam gol

%21
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,76 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,54, Derby County 1,23).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,93 gol yedi.
  • Derby County son 14 maçta maç başına 0,74 gol attı, 2,12 gol yedi.
  • Burnley son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%47
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,76 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,54, Derby County 1,23).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,93 gol yedi.
  • Derby County son 14 maçta maç başına 0,74 gol attı, 2,12 gol yedi.
  • Burnley son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%67
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,76 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,54, Derby County 1,23).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,93 gol yedi.
  • Derby County son 14 maçta maç başına 0,74 gol attı, 2,12 gol yedi.
  • Burnley son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%58
Güven54/100Orta risk
  • Burnley son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Derby County son 14 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,76 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %56'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %62).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%42
Güven54/100Yüksek risk
  • Burnley kalesini maçların %7'inde, Derby County %7'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %44'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%80
Güven70/100Düşük risk
  • Burnley için beklenen gol: 1,54.
  • İç sahada maç başına 1,14 gol üretiyor.
  • Derby County deplasmanda maç başına 2,14 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%41
Güven44/100Yüksek risk
  • Burnley için beklenen gol: 1,54.
  • İç sahada maç başına 1,14 gol üretiyor.
  • Derby County deplasmanda maç başına 2,14 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%20
Güven70/100Yüksek risk
  • Burnley için beklenen gol: 1,54.
  • İç sahada maç başına 1,14 gol üretiyor.
  • Derby County deplasmanda maç başına 2,14 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%69
Güven62/100Orta risk
  • Derby County için beklenen gol: 1,23.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Burnley iç sahada maç başına 1,71 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%30
Güven51/100Yüksek risk
  • Derby County için beklenen gol: 1,23.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Burnley iç sahada maç başına 1,71 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%13
Güven73/100Yüksek risk
  • Derby County için beklenen gol: 1,23.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Burnley iç sahada maç başına 1,71 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%37
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,22 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,76; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%37
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,22 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,76; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%25
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,22 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,76; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%75
Güven57/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,22 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,76; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%39
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,22 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,76; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%24
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,22 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,76; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%77
Güven57/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,55 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,76.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%41
Güven50/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,55 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,76.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Burnley — Derby County · Kuponperest