KuponperestV2
2 Mart Cumartesi · 15:00
Burnley
1-3Maç sonucu · İY 0-1
Crystal Palace

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

2,87

En olası skor

1-1

%11

Ev sahibi kazanır
%42
Beraberlik
%25
Deplasman kazanır
%33
Karşılıklı gol
%58
1.5 üst
%79
2.5 üst
%55
3.5 üst
%32

Skor olasılık matrisi

012345
06.37.95.32.30.80.2
18.9127.83.41.10.3
26.78.85.82.50.80.2
33.34.32.81.20.40.1
41.21.61.00.50.20.0
50.40.50.30.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 60%
Dixon-Coles%59
Monte Carlo%58
Elo gücü%74
Ensemble sonucu%67

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%33
Güven49/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Burnley 1456, Crystal Palace 1600.
  • Burnley iç sahada oynadığı 14 maçın %0'ini kazandı, maç başına 1,29 gol attı.
  • Simülasyonların %42'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%30
Güven57/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1456 — 1600).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%37
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Crystal Palace 1600, Burnley 1456.
  • Crystal Palace deplasmanda oynadığı 17 maçın %35'ini kazandı.
  • Simülasyonların %33'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%63
Güven56/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Burnley 1456, Crystal Palace 1600.
  • Burnley iç sahada oynadığı 14 maçın %0'ini kazandı, maç başına 1,29 gol attı.
  • Simülasyonların %42'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%67
Güven57/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Crystal Palace 1600, Burnley 1456.
  • Crystal Palace deplasmanda oynadığı 17 maçın %35'ini kazandı.
  • Simülasyonların %33'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%70
Güven68/100Orta risk
  • Simülasyonların %75'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%94
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,79 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,48, Crystal Palace 1,31).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • Crystal Palace son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 üst

Toplam gol

%80
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,79 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,48, Crystal Palace 1,31).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • Crystal Palace son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

2.5 üst

Toplam gol

%56
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,79 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,48, Crystal Palace 1,31).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • Crystal Palace son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

3.5 üst

Toplam gol

%35
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,79 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,48, Crystal Palace 1,31).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • Crystal Palace son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

4.5 üst

Toplam gol

%16
Güven74/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,79 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,48, Crystal Palace 1,31).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • Crystal Palace son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 alt

Toplam gol

%20
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,79 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,48, Crystal Palace 1,31).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • Crystal Palace son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • Burnley son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%44
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,79 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,48, Crystal Palace 1,31).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • Crystal Palace son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • Burnley son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%65
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,79 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,48, Crystal Palace 1,31).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • Crystal Palace son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • Burnley son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%60
Güven55/100Orta risk
  • Burnley son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Crystal Palace son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,79 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %58'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%40
Güven55/100Yüksek risk
  • Burnley kalesini maçların %3'inde, Crystal Palace %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %42'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%79
Güven70/100Düşük risk
  • Burnley için beklenen gol: 1,48.
  • İç sahada maç başına 1,29 gol üretiyor.
  • Crystal Palace deplasmanda maç başına 1,65 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%40
Güven53/100Yüksek risk
  • Burnley için beklenen gol: 1,48.
  • İç sahada maç başına 1,29 gol üretiyor.
  • Crystal Palace deplasmanda maç başına 1,65 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%20
Güven72/100Yüksek risk
  • Burnley için beklenen gol: 1,48.
  • İç sahada maç başına 1,29 gol üretiyor.
  • Crystal Palace deplasmanda maç başına 1,65 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%74
Güven69/100Orta risk
  • Crystal Palace için beklenen gol: 1,31.
  • Deplasmanda maç başına 1,12 gol üretiyor.
  • Burnley iç sahada maç başına 1,93 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%39
Güven63/100Yüksek risk
  • Crystal Palace için beklenen gol: 1,31.
  • Deplasmanda maç başına 1,12 gol üretiyor.
  • Burnley iç sahada maç başına 1,93 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%15
Güven74/100Yüksek risk
  • Crystal Palace için beklenen gol: 1,31.
  • Deplasmanda maç başına 1,12 gol üretiyor.
  • Burnley iç sahada maç başına 1,93 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%34
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,23 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,79; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%40
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,23 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,79; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%26
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,23 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,79; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%72
Güven58/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,23 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,79; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%37
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,23 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,79; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%24
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,23 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,79; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%80
Güven61/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,56 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,79.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%47
Güven49/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,56 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,79.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Burnley — Crystal Palace · Kuponperest