13 Nisan Cumartesi · 15:00
Kuponperest analizi
BUR%19Beraberlik%26B&%55
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%81
Güven69/100Düşük riskModel uyumu 81%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Brighton & Hove Albion 1745, Burnley 1456.
- Brighton & Hove Albion deplasmanda oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı.
- Simülasyonların %50'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,01
Beklenen gol (dep.)
1,64
Toplam beklenen gol
2,66
En olası skor
1-1
%12
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven65/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Burnley 1456, Brighton & Hove Albion 1745.
- Burnley iç sahada oynadığı 14 maçın %0'ini kazandı, maç başına 1,14 gol attı.
- Simülasyonların %23'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven63/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1456 — 1745).
- Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven54/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Brighton & Hove Albion 1745, Burnley 1456.
- Brighton & Hove Albion deplasmanda oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı.
- Simülasyonların %50'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven57/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,66 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,01, Brighton & Hove Albion 1,64).
- Burnley son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,90 gol yedi.
- Brighton & Hove Albion son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,96 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven57/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,66 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,01, Brighton & Hove Albion 1,64).
- Burnley son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,90 gol yedi.
- Brighton & Hove Albion son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,96 gol yedi.
- Burnley son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven59/100Orta risk
- Burnley son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
- Brighton & Hove Albion son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,66 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %50'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).