16 Mart Cumartesi · 15:00
Kuponperest analizi
BUR%26Beraberlik%30BRE%44
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%74
Güven66/100Orta riskModel uyumu 65%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Brentford 1690, Burnley 1456.
- Brentford deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
- Simülasyonların %41'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,28
Beklenen gol (dep.)
1,51
Toplam beklenen gol
2,79
En olası skor
1-1
%12
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven61/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Burnley 1456, Brentford 1690.
- Burnley iç sahada oynadığı 14 maçın %0'ini kazandı, maç başına 1,14 gol attı.
- Simülasyonların %33'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven56/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1456 — 1690).
- Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven57/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Brentford 1690, Burnley 1456.
- Brentford deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
- Simülasyonların %41'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven65/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,79 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,28, Brentford 1,51).
- Burnley son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,90 gol yedi.
- Brentford son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,33 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %53'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven65/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,79 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,28, Brentford 1,51).
- Burnley son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,90 gol yedi.
- Brentford son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,33 gol yedi.
- Burnley son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven60/100Orta risk
- Burnley son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
- Brentford son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,79 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %54'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).