KuponperestV2
3 Mart Pazar · 13:00
Burnley
0-2Maç sonucu · İY 0-1
Bournemouth

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 10 ms

Beklenen toplam gol

3,24

En olası skor

1-2

%9

Ev sahibi kazanır
%29
Beraberlik
%23
Deplasman kazanır
%48
Karşılıklı gol
%63
1.5 üst
%84
2.5 üst
%64
3.5 üst
%40

Skor olasılık matrisi

012345
04.37.57.04.32.00.7
15.5109.45.72.61.0
23.86.96.33.91.80.6
31.73.12.81.70.80.3
40.61.01.00.60.30.1
50.20.30.30.20.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 71%
Dixon-Coles%72
Monte Carlo%71
Elo gücü%83
Ensemble sonucu%77

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%23
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Burnley 1456, Bournemouth 1718.
  • Burnley iç sahada oynadığı 14 maçın %0'ini kazandı, maç başına 1,14 gol attı.
  • Simülasyonların %29'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%28
Güven55/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1456 — 1718).
  • Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%50
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Bournemouth 1718, Burnley 1456.
  • Bournemouth deplasmanda oynadığı 14 maçın %43'ini kazandı.
  • Simülasyonların %48'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%50
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Burnley 1456, Bournemouth 1718.
  • Burnley iç sahada oynadığı 14 maçın %0'ini kazandı, maç başına 1,14 gol attı.
  • Simülasyonların %29'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%77
Güven67/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Bournemouth 1718, Burnley 1456.
  • Bournemouth deplasmanda oynadığı 14 maçın %43'ini kazandı.
  • Simülasyonların %48'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%72
Güven71/100Orta risk
  • Simülasyonların %77'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven77/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,34, Bournemouth 1,83).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,90 gol yedi.
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%85
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,34, Bournemouth 1,83).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,90 gol yedi.
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%61
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,34, Bournemouth 1,83).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,90 gol yedi.
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%40
Güven67/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,34, Bournemouth 1,83).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,90 gol yedi.
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%22
Güven74/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,34, Bournemouth 1,83).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,90 gol yedi.
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%15
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,34, Bournemouth 1,83).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,90 gol yedi.
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Burnley son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%39
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,34, Bournemouth 1,83).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,90 gol yedi.
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Burnley son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%60
Güven67/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,34, Bournemouth 1,83).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,90 gol yedi.
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Burnley son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%65
Güven63/100Orta risk
  • Burnley son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Bournemouth son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %63'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%35
Güven63/100Yüksek risk
  • Burnley kalesini maçların %7'inde, Bournemouth %20'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %37'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%76
Güven69/100Orta risk
  • Burnley için beklenen gol: 1,34.
  • İç sahada maç başına 1,14 gol üretiyor.
  • Bournemouth deplasmanda maç başına 1,71 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%36
Güven56/100Yüksek risk
  • Burnley için beklenen gol: 1,34.
  • İç sahada maç başına 1,14 gol üretiyor.
  • Bournemouth deplasmanda maç başına 1,71 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%16
Güven77/100Yüksek risk
  • Burnley için beklenen gol: 1,34.
  • İç sahada maç başına 1,14 gol üretiyor.
  • Bournemouth deplasmanda maç başına 1,71 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%86
Güven71/100Düşük risk
  • Bournemouth için beklenen gol: 1,83.
  • Deplasmanda maç başına 1,79 gol üretiyor.
  • Burnley iç sahada maç başına 1,71 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%55
Güven64/100Orta risk
  • Bournemouth için beklenen gol: 1,83.
  • Deplasmanda maç başına 1,79 gol üretiyor.
  • Burnley iç sahada maç başına 1,71 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%29
Güven71/100Yüksek risk
  • Bournemouth için beklenen gol: 1,83.
  • Deplasmanda maç başına 1,79 gol üretiyor.
  • Burnley iç sahada maç başına 1,71 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%27
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,40 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,18; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%35
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,40 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,18; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%37
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,40 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,18; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%78
Güven62/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,40 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,18; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%41
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,40 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,18; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%25
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,40 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,18; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%82
Güven64/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,78 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,18.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%54
Güven52/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,78 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,18.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Burnley — Bournemouth · Kuponperest