3 Mart Pazar · 13:00
Kuponperest analizi
BUR%23Beraberlik%28BOU%50
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%77
Güven67/100Orta riskModel uyumu 71%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Bournemouth 1718, Burnley 1456.
- Bournemouth deplasmanda oynadığı 14 maçın %43'ini kazandı.
- Simülasyonların %48'inde deplasman kazandı.
Beklenen gol (ev)
1,34
Beklenen gol (dep.)
1,83
Toplam beklenen gol
3,18
En olası skor
1-1
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven62/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Burnley 1456, Bournemouth 1718.
- Burnley iç sahada oynadığı 14 maçın %0'ini kazandı, maç başına 1,14 gol attı.
- Simülasyonların %29'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven55/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1456 — 1718).
- Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven52/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Bournemouth 1718, Burnley 1456.
- Bournemouth deplasmanda oynadığı 14 maçın %43'ini kazandı.
- Simülasyonların %48'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven63/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,34, Bournemouth 1,83).
- Burnley son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,90 gol yedi.
- Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven63/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,34, Bournemouth 1,83).
- Burnley son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,90 gol yedi.
- Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
- Burnley son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven63/100Orta risk
- Burnley son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
- Bournemouth son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %63'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).