KuponperestV2
22 Eylül Cumartesi · 15:00
Burnley
4-0Maç sonucu · İY 2-0
Bournemouth

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 7 ms

Beklenen toplam gol

3,59

En olası skor

1-1

%10

Ev sahibi kazanır
%39
Beraberlik
%23
Deplasman kazanır
%38
Karşılıklı gol
%70
1.5 üst
%89
2.5 üst
%70
3.5 üst
%48

Skor olasılık matrisi

012345
03.05.14.82.91.30.5
14.99.28.35.02.30.8
24.37.87.14.32.00.7
32.54.54.12.51.10.4
41.11.91.81.10.50.2
50.40.70.60.40.20.1

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Karşılıklı gol var

Uyum 77%
Dixon-Coles%69
Monte Carlo%70
Geçmiş frekans%78
Ensemble sonucu%71

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%30
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Burnley 1456, Bournemouth 1671.
  • Burnley iç sahada oynadığı 14 maçın %0'ini kazandı, maç başına 1,29 gol attı.
  • Simülasyonların %39'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%30
Güven49/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1456 — 1671).
  • Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%40
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Bournemouth 1671, Burnley 1456.
  • Bournemouth deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %38'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%60
Güven56/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Burnley 1456, Bournemouth 1671.
  • Burnley iç sahada oynadığı 14 maçın %0'ini kazandı, maç başına 1,29 gol attı.
  • Simülasyonların %39'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%70
Güven61/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Bournemouth 1671, Burnley 1456.
  • Bournemouth deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %38'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%70
Güven72/100Orta risk
  • Simülasyonların %77'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%98
Güven77/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,54 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,72, Bournemouth 1,82).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,80 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 üst

Toplam gol

%89
Güven77/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,54 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,72, Bournemouth 1,82).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,80 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

2.5 üst

Toplam gol

%67
Güven66/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,54 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,72, Bournemouth 1,82).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,80 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

3.5 üst

Toplam gol

%48
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,54 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,72, Bournemouth 1,82).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,80 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

4.5 üst

Toplam gol

%28
Güven74/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,54 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,72, Bournemouth 1,82).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,80 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 alt

Toplam gol

%11
Güven77/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,54 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,72, Bournemouth 1,82).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,80 gol yedi.
  • Burnley son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%33
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,54 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,72, Bournemouth 1,82).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,80 gol yedi.
  • Burnley son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%52
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,54 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,72, Bournemouth 1,82).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,80 gol yedi.
  • Burnley son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%71
Güven67/100Orta risk
  • Burnley son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Bournemouth son 30 maçının %80'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,54 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %70'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%29
Güven67/100Yüksek risk
  • Burnley kalesini maçların %3'inde, Bournemouth %10'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %30'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%83
Güven77/100Düşük risk
  • Burnley için beklenen gol: 1,72.
  • İç sahada maç başına 1,29 gol üretiyor.
  • Bournemouth deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%46
Güven48/100Yüksek risk
  • Burnley için beklenen gol: 1,72.
  • İç sahada maç başına 1,29 gol üretiyor.
  • Bournemouth deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%26
Güven73/100Yüksek risk
  • Burnley için beklenen gol: 1,72.
  • İç sahada maç başına 1,29 gol üretiyor.
  • Bournemouth deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%85
Güven75/100Düşük risk
  • Bournemouth için beklenen gol: 1,82.
  • Deplasmanda maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Burnley iç sahada maç başına 1,93 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%53
Güven62/100Orta risk
  • Bournemouth için beklenen gol: 1,82.
  • Deplasmanda maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Burnley iç sahada maç başına 1,93 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%27
Güven73/100Yüksek risk
  • Bournemouth için beklenen gol: 1,82.
  • Deplasmanda maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Burnley iç sahada maç başına 1,93 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%31
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,56 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,54; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%37
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,56 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,54; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%32
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,56 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,54; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%79
Güven64/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,56 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,54; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%48
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,56 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,54; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%31
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,56 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,54; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%88
Güven67/100Düşük risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,98 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,54.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%60
Güven56/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,98 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,54.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Burnley — Bournemouth · Kuponperest