2 Eylül Cumartesi · 17:30
Kuponperest analizi
B&%64Beraberlik%19NUN%17
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%83
Güven66/100Düşük riskModel uyumu 73%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Brighton & Hove Albion 1745, Newcastle United 1626.
- Brighton & Hove Albion iç sahada oynadığı 14 maçın %57'ini kazandı, maç başına 1,93 gol attı.
- Simülasyonların %69'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
2,14
Beklenen gol (dep.)
0,70
Toplam beklenen gol
2,84
En olası skor
2-0
%13
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven53/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Brighton & Hove Albion 1745, Newcastle United 1626.
- Brighton & Hove Albion iç sahada oynadığı 14 maçın %57'ini kazandı, maç başına 1,93 gol attı.
- Simülasyonların %69'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven68/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1745 — 1626).
- Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven61/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Newcastle United 1626, Brighton & Hove Albion 1745.
- Newcastle United deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
- Simülasyonların %12'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven60/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,84 beklenen gol hesaplıyor (Brighton & Hove Albion 2,14, Newcastle United 0,70).
- Brighton & Hove Albion son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,97 gol yedi.
- Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,62 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %53'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven60/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,84 beklenen gol hesaplıyor (Brighton & Hove Albion 2,14, Newcastle United 0,70).
- Brighton & Hove Albion son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,97 gol yedi.
- Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,62 gol yedi.
- Brighton & Hove Albion son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven58/100Yüksek risk
- Brighton & Hove Albion son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
- Newcastle United son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,84 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %46'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).