KuponperestV2
4 Mayıs Pazar · 16:00

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 41 ms

Beklenen toplam gol

2,86

En olası skor

2-0

%16

Ev sahibi kazanır
%73
Beraberlik
%17
Deplasman kazanır
%10
Karşılıklı gol
%42
1.5 üst
%79
2.5 üst
%54
3.5 üst
%31

Skor olasılık matrisi

012345
05.63.71.30.30.10.0
1128.52.90.70.10.0
2139.33.20.70.10.0
39.96.82.40.50.10.0
45.53.81.30.30.10.0
52.41.70.60.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır

Uyum 45%
Dixon-Coles%72
Monte Carlo%73
Geçmiş frekans%53
Elo gücü%53
Ensemble sonucu%65

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%65
Güven50/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Brighton & Hove Albion 1745, Newcastle United 1638.
  • Brighton & Hove Albion iç sahada oynadığı 14 maçın %57'ini kazandı, maç başına 1,93 gol attı.
  • Simülasyonların %73'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%18
Güven67/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1745 — 1638).
  • Simülasyonların %17'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%17
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Newcastle United 1638, Brighton & Hove Albion 1745.
  • Newcastle United deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %10'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%83
Güven64/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Brighton & Hove Albion 1745, Newcastle United 1638.
  • Brighton & Hove Albion iç sahada oynadığı 14 maçın %57'ini kazandı, maç başına 1,93 gol attı.
  • Simülasyonların %73'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%35
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Newcastle United 1638, Brighton & Hove Albion 1745.
  • Newcastle United deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %10'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%82
Güven67/100Düşük risk
  • Simülasyonların %83'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%95
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor (Brighton & Hove Albion 2,21, Newcastle United 0,69).
  • Brighton & Hove Albion son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,97 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 1,70 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%80
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor (Brighton & Hove Albion 2,21, Newcastle United 0,69).
  • Brighton & Hove Albion son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,97 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 1,70 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%55
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor (Brighton & Hove Albion 2,21, Newcastle United 0,69).
  • Brighton & Hove Albion son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,97 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 1,70 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%33
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor (Brighton & Hove Albion 2,21, Newcastle United 0,69).
  • Brighton & Hove Albion son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,97 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 1,70 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%16
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor (Brighton & Hove Albion 2,21, Newcastle United 0,69).
  • Brighton & Hove Albion son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,97 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 1,70 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%20
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor (Brighton & Hove Albion 2,21, Newcastle United 0,69).
  • Brighton & Hove Albion son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,97 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 1,70 gol yedi.
  • Brighton & Hove Albion son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%45
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor (Brighton & Hove Albion 2,21, Newcastle United 0,69).
  • Brighton & Hove Albion son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,97 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 1,70 gol yedi.
  • Brighton & Hove Albion son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%67
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor (Brighton & Hove Albion 2,21, Newcastle United 0,69).
  • Brighton & Hove Albion son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,97 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 1,70 gol yedi.
  • Brighton & Hove Albion son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%45
Güven56/100Yüksek risk
  • Brighton & Hove Albion son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
  • Newcastle United son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %42'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%55
Güven56/100Orta risk
  • Brighton & Hove Albion kalesini maçların %40'inde, Newcastle United %13'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %58'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,69 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%87
Güven68/100Düşük risk
  • Brighton & Hove Albion için beklenen gol: 2,21.
  • İç sahada maç başına 1,93 gol üretiyor.
  • Newcastle United deplasmanda maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%63
Güven55/100Orta risk
  • Brighton & Hove Albion için beklenen gol: 2,21.
  • İç sahada maç başına 1,93 gol üretiyor.
  • Newcastle United deplasmanda maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%37
Güven63/100Yüksek risk
  • Brighton & Hove Albion için beklenen gol: 2,21.
  • İç sahada maç başına 1,93 gol üretiyor.
  • Newcastle United deplasmanda maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%57
Güven38/100Yüksek risk
  • Newcastle United için beklenen gol: 0,69.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Brighton & Hove Albion iç sahada maç başına 0,71 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%23
Güven44/100Yüksek risk
  • Newcastle United için beklenen gol: 0,69.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Brighton & Hove Albion iç sahada maç başına 0,71 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%4
Güven73/100Yüksek risk
  • Newcastle United için beklenen gol: 0,69.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Brighton & Hove Albion iç sahada maç başına 0,71 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%50
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,28 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,91; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%39
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,28 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,91; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%11
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,28 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,91; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%70
Güven55/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,28 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,91; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%36
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,28 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,91; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%16
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,28 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,91; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%79
Güven59/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,63 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,91.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%49
Güven46/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,63 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,91.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Brighton & Hove Albion — Newcastle United · Kuponperest