KuponperestV2
4 Mayıs Pazar · 16:00

Kuponperest analizi

BHA%65Beraberlik%18NEW%17

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır%65
Güven50/100Orta riskModel uyumu 45%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Brighton & Hove Albion 1745, Newcastle United 1638.
  • Brighton & Hove Albion iç sahada oynadığı 14 maçın %57'ini kazandı, maç başına 1,93 gol attı.
  • Simülasyonların %73'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

2,21

Beklenen gol (dep.)

0,69

Toplam beklenen gol

2,91

En olası skor

2-0

%13

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%65
Güven50/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Brighton & Hove Albion 1745, Newcastle United 1638.
  • Brighton & Hove Albion iç sahada oynadığı 14 maçın %57'ini kazandı, maç başına 1,93 gol attı.
  • Simülasyonların %73'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%18
Güven67/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1745 — 1638).
  • Simülasyonların %17'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%17
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Newcastle United 1638, Brighton & Hove Albion 1745.
  • Newcastle United deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %10'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%55
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor (Brighton & Hove Albion 2,21, Newcastle United 0,69).
  • Brighton & Hove Albion son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,97 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 1,70 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%45
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor (Brighton & Hove Albion 2,21, Newcastle United 0,69).
  • Brighton & Hove Albion son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,97 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 1,70 gol yedi.
  • Brighton & Hove Albion son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%45
Güven56/100Yüksek risk
  • Brighton & Hove Albion son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
  • Newcastle United son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %42'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).