KuponperestV2
29 Ekim Pazar · 14:00
Brighton & Hove Albion
1-1Maç sonucu · İY 1-0
Fulham

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 9 ms

Beklenen toplam gol

2,33

En olası skor

1-0

%15

Ev sahibi kazanır
%65
Beraberlik
%24
Deplasman kazanır
%11
Karşılıklı gol
%36
1.5 üst
%69
2.5 üst
%43
3.5 üst
%21

Skor olasılık matrisi

012345
0105.11.30.20.00.0
1189.32.40.40.10.0
2168.22.10.40.00.0
39.54.91.20.20.00.0
44.22.20.60.10.00.0
51.50.80.20.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 72%
Dixon-Coles%90
Monte Carlo%89
Elo gücü%79
Ensemble sonucu%84

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%62
Güven54/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Brighton & Hove Albion 1745, Fulham 1616.
  • Brighton & Hove Albion iç sahada oynadığı 14 maçın %57'ini kazandı, maç başına 1,93 gol attı.
  • Simülasyonların %65'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven69/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1745 — 1616).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%16
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Fulham 1616, Brighton & Hove Albion 1745.
  • Fulham deplasmanda oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı.
  • Simülasyonların %11'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%84
Güven66/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Brighton & Hove Albion 1745, Fulham 1616.
  • Brighton & Hove Albion iç sahada oynadığı 14 maçın %57'ini kazandı, maç başına 1,93 gol attı.
  • Simülasyonların %65'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%38
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Fulham 1616, Brighton & Hove Albion 1745.
  • Fulham deplasmanda oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı.
  • Simülasyonların %11'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%77
Güven70/100Düşük risk
  • Simülasyonların %76'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%91
Güven68/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,29 beklenen gol hesaplıyor (Brighton & Hove Albion 1,78, Fulham 0,51).
  • Brighton & Hove Albion son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,97 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,02 gol attı, 1,23 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%69
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,29 beklenen gol hesaplıyor (Brighton & Hove Albion 1,78, Fulham 0,51).
  • Brighton & Hove Albion son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,97 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,02 gol attı, 1,23 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%42
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,29 beklenen gol hesaplıyor (Brighton & Hove Albion 1,78, Fulham 0,51).
  • Brighton & Hove Albion son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,97 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,02 gol attı, 1,23 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%21
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,29 beklenen gol hesaplıyor (Brighton & Hove Albion 1,78, Fulham 0,51).
  • Brighton & Hove Albion son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,97 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,02 gol attı, 1,23 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%8
Güven74/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,29 beklenen gol hesaplıyor (Brighton & Hove Albion 1,78, Fulham 0,51).
  • Brighton & Hove Albion son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,97 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,02 gol attı, 1,23 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%31
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,29 beklenen gol hesaplıyor (Brighton & Hove Albion 1,78, Fulham 0,51).
  • Brighton & Hove Albion son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,97 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,02 gol attı, 1,23 gol yedi.
  • Brighton & Hove Albion son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%58
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,29 beklenen gol hesaplıyor (Brighton & Hove Albion 1,78, Fulham 0,51).
  • Brighton & Hove Albion son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,97 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,02 gol attı, 1,23 gol yedi.
  • Brighton & Hove Albion son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%79
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,29 beklenen gol hesaplıyor (Brighton & Hove Albion 1,78, Fulham 0,51).
  • Brighton & Hove Albion son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,97 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,02 gol attı, 1,23 gol yedi.
  • Brighton & Hove Albion son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%37
Güven58/100Yüksek risk
  • Brighton & Hove Albion son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
  • Fulham son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,29 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %36'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%63
Güven58/100Orta risk
  • Brighton & Hove Albion kalesini maçların %40'inde, Fulham %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %64'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,51 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%82
Güven72/100Düşük risk
  • Brighton & Hove Albion için beklenen gol: 1,78.
  • İç sahada maç başına 1,93 gol üretiyor.
  • Fulham deplasmanda maç başına 1,36 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%53
Güven60/100Orta risk
  • Brighton & Hove Albion için beklenen gol: 1,78.
  • İç sahada maç başına 1,93 gol üretiyor.
  • Fulham deplasmanda maç başına 1,36 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%27
Güven69/100Yüksek risk
  • Brighton & Hove Albion için beklenen gol: 1,78.
  • İç sahada maç başına 1,93 gol üretiyor.
  • Fulham deplasmanda maç başına 1,36 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%49
Güven35/100Yüksek risk
  • Fulham için beklenen gol: 0,51.
  • Deplasmanda maç başına 0,79 gol üretiyor.
  • Brighton & Hove Albion iç sahada maç başına 0,71 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%14
Güven61/100Yüksek risk
  • Fulham için beklenen gol: 0,51.
  • Deplasmanda maç başına 0,79 gol üretiyor.
  • Brighton & Hove Albion iç sahada maç başına 0,71 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%2
Güven74/100Yüksek risk
  • Fulham için beklenen gol: 0,51.
  • Deplasmanda maç başına 0,79 gol üretiyor.
  • Brighton & Hove Albion iç sahada maç başına 0,71 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%47
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,01 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,29; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%43
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,01 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,29; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%11
Güven62/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,01 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,29; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%65
Güven53/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,01 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,29; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%29
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,01 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,29; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%12
Güven62/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,01 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,29; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%70
Güven56/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,28 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,29.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%36
Güven53/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,28 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,29.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Brighton & Hove Albion — Fulham · Kuponperest