KuponperestV2
1 Eylül Cumartesi · 15:00
Brighton & Hove Albion
2-2Maç sonucu · İY 0-1
Fulham

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 7 ms

Beklenen toplam gol

2,40

En olası skor

1-0

%18

Ev sahibi kazanır
%66
Beraberlik
%21
Deplasman kazanır
%13
Karşılıklı gol
%39
1.5 üst
%69
2.5 üst
%44
3.5 üst
%23

Skor olasılık matrisi

012345
09.35.51.80.40.10.0
116103.10.60.10.0
2148.92.70.60.10.0
38.55.21.60.30.10.0
43.82.30.70.10.00.0
51.30.80.30.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 81%
Dixon-Coles%88
Monte Carlo%87
Elo gücü%80
Ensemble sonucu%83

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%61
Güven54/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Brighton & Hove Albion 1733, Fulham 1590.
  • Brighton & Hove Albion iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,73 gol attı.
  • Simülasyonların %66'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven70/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1733 — 1590).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%17
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Fulham 1590, Brighton & Hove Albion 1733.
  • Fulham deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
  • Simülasyonların %13'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%83
Güven68/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Brighton & Hove Albion 1733, Fulham 1590.
  • Brighton & Hove Albion iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,73 gol attı.
  • Simülasyonların %66'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%39
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Fulham 1590, Brighton & Hove Albion 1733.
  • Fulham deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
  • Simülasyonların %13'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%78
Güven70/100Düşük risk
  • Simülasyonların %79'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%93
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,39 beklenen gol hesaplıyor (Brighton & Hove Albion 1,77, Fulham 0,62).
  • Brighton & Hove Albion son 30 maçta maç başına 1,84 gol attı, 1,11 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,16 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 üst

Toplam gol

%71
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,39 beklenen gol hesaplıyor (Brighton & Hove Albion 1,77, Fulham 0,62).
  • Brighton & Hove Albion son 30 maçta maç başına 1,84 gol attı, 1,11 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,16 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

2.5 üst

Toplam gol

%46
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,39 beklenen gol hesaplıyor (Brighton & Hove Albion 1,77, Fulham 0,62).
  • Brighton & Hove Albion son 30 maçta maç başına 1,84 gol attı, 1,11 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,16 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

3.5 üst

Toplam gol

%23
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,39 beklenen gol hesaplıyor (Brighton & Hove Albion 1,77, Fulham 0,62).
  • Brighton & Hove Albion son 30 maçta maç başına 1,84 gol attı, 1,11 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,16 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

4.5 üst

Toplam gol

%9
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,39 beklenen gol hesaplıyor (Brighton & Hove Albion 1,77, Fulham 0,62).
  • Brighton & Hove Albion son 30 maçta maç başına 1,84 gol attı, 1,11 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,16 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 alt

Toplam gol

%29
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,39 beklenen gol hesaplıyor (Brighton & Hove Albion 1,77, Fulham 0,62).
  • Brighton & Hove Albion son 30 maçta maç başına 1,84 gol attı, 1,11 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,16 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • Brighton & Hove Albion son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%54
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,39 beklenen gol hesaplıyor (Brighton & Hove Albion 1,77, Fulham 0,62).
  • Brighton & Hove Albion son 30 maçta maç başına 1,84 gol attı, 1,11 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,16 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • Brighton & Hove Albion son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%77
Güven67/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,39 beklenen gol hesaplıyor (Brighton & Hove Albion 1,77, Fulham 0,62).
  • Brighton & Hove Albion son 30 maçta maç başına 1,84 gol attı, 1,11 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,16 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • Brighton & Hove Albion son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%41
Güven54/100Yüksek risk
  • Brighton & Hove Albion son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Fulham son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,39 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %39'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%59
Güven54/100Orta risk
  • Brighton & Hove Albion kalesini maçların %33'inde, Fulham %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %61'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,62 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%83
Güven72/100Düşük risk
  • Brighton & Hove Albion için beklenen gol: 1,77.
  • İç sahada maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • Fulham deplasmanda maç başına 1,50 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%54
Güven58/100Orta risk
  • Brighton & Hove Albion için beklenen gol: 1,77.
  • İç sahada maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • Fulham deplasmanda maç başına 1,50 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%26
Güven69/100Yüksek risk
  • Brighton & Hove Albion için beklenen gol: 1,77.
  • İç sahada maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • Fulham deplasmanda maç başına 1,50 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%52
Güven42/100Yüksek risk
  • Fulham için beklenen gol: 0,62.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Brighton & Hove Albion iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%19
Güven52/100Yüksek risk
  • Fulham için beklenen gol: 0,62.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Brighton & Hove Albion iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%3
Güven74/100Yüksek risk
  • Fulham için beklenen gol: 0,62.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Brighton & Hove Albion iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%45
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,05 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,39; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%44
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,05 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,39; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%12
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,05 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,39; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%65
Güven53/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,05 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,39; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%30
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,05 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,39; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%14
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,05 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,39; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%73
Güven56/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,34 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,39.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%39
Güven51/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,34 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,39.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Brighton & Hove Albion — Fulham · Kuponperest