KuponperestV2
9 Aralık Cumartesi · 15:00
Brighton & Hove Albion
1-1Maç sonucu · İY 0-1
Burnley

Kuponperest analizi

B&%76Beraberlik%16BUR%8

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır%76
Güven65/100Orta riskModel uyumu 74%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Brighton & Hove Albion 1745, Burnley 1456.
  • Brighton & Hove Albion iç sahada oynadığı 14 maçın %57'ini kazandı, maç başına 1,93 gol attı.
  • Simülasyonların %79'inde ev sahibi kazandı.

Beklenen gol (ev)

2,58

Beklenen gol (dep.)

0,61

Toplam beklenen gol

3,19

En olası skor

2-0

%14

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%76
Güven65/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Brighton & Hove Albion 1745, Burnley 1456.
  • Brighton & Hove Albion iç sahada oynadığı 14 maçın %57'ini kazandı, maç başına 1,93 gol attı.
  • Simülasyonların %79'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%16
Güven68/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1745 — 1456).
  • Simülasyonların %14'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%8
Güven73/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Burnley 1456, Brighton & Hove Albion 1745.
  • Burnley deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %7'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%59
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,19 beklenen gol hesaplıyor (Brighton & Hove Albion 2,58, Burnley 0,61).
  • Brighton & Hove Albion son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,96 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 0,94 gol attı, 2,03 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%41
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,19 beklenen gol hesaplıyor (Brighton & Hove Albion 2,58, Burnley 0,61).
  • Brighton & Hove Albion son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,96 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 0,94 gol attı, 2,03 gol yedi.
  • Brighton & Hove Albion son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%45
Güven59/100Yüksek risk
  • Brighton & Hove Albion son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
  • Burnley son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,19 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %47'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).
Brighton & Hove Albion — Burnley · Kuponperest