KuponperestV2
14 Mayıs Pazar · 14:00
Brentford
2-0Maç sonucu · İY 2-0
West Ham United

Kuponperest analizi

BRE%61Beraberlik%22WHA%17

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır veya berabere%83
Güven66/100Düşük riskModel uyumu 72%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Brentford 1690, West Ham United 1577.
  • Brentford iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
  • Simülasyonların %70'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

2,35

Beklenen gol (dep.)

0,83

Toplam beklenen gol

3,18

En olası skor

2-0

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%61
Güven42/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Brentford 1690, West Ham United 1577.
  • Brentford iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
  • Simülasyonların %70'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1690 — 1577).
  • Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%17
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: West Ham United 1577, Brentford 1690.
  • West Ham United deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %11'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%61
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (Brentford 2,35, West Ham United 0,83).
  • Brentford son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%39
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (Brentford 2,35, West Ham United 0,83).
  • Brentford son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • Brentford son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%52
Güven55/100Yüksek risk
  • Brentford son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • West Ham United son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %50'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).
Brentford — West Ham United · Kuponperest